Novinka Bio

2000

Certifikáty

Na sklade

55 czk s DPH

ks

Odborník na odstranění skvrn od mastnoty, potu, trávy, krve, hlíny, ale také od ovocných a zeleninových šťáv. Odstraní je z oblečení i dalšího textilu. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Žlučové mýdlo Tierra Verde 140 g

Prací mýdlo s přídavkem hovězí žluči. Žluč obsahuje různé druhy enzymů, které mají schopnost rozkládat tuky a bílkoviny.

  • Velmi účinné v odstraňování skvrn a nečistot (mastnota, krev, inkoust, tráva, červené víno, ovocné a zeleninové šťávy, hlína, pot na límcích a manžetách košil apod.).
  • Skvělé na odstranění skvrn z pratelných látkových plen a látkových menstruačních vložek
  • Je vhodné pro použití na bílé a stálobarevné textilie z přírodních vláken i směsových tkanin.

Použití:

Navlhčíme textil v místě skvrny, naneseme mýdlo a propereme v rukách. Proprání je třeba provádět s ohledem na daný materiál, tzn. hedvábná halenka nesnese takové drhnutí jako snesou rifle. Necháme cca 15 minut působit, pak místo důkladně opláchneme nebo vypereme celý oděv. Pokud skvrna nezmizí celá, proces opakujeme.

Složení:

> 30 % mydlo (sodné soli mastných kyselín - bez palmového oleja), < 5 % glycerín, žlčové enzýmy.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte odděleně od hnojiv, bělících a oxidujících prostředků. Skladujte na suchém místě s relativní vlhkostí do 75% a teplotami mezi -5 a 30 ° C. Nespotřebovaný obsah odstraňte do komunálního odpadu. Použitý obal po důkladném vyprázdnění předejte do tříděného odpadu. Případný bílý práškový povlak na povrchu mýdla není závadou - jedná se o vysrážený chlorid sodný (sůl).

Konzistence
tuhá

Kontaktujte nás!