DOPRAVA ZDARMA nad 1500Kč

O naší firmě

Náš příběh

Jmenuji se Radoslav Conev a založil jsem Bioruži v roce 2017. Nápad založit Biorůži však nevznikl jen tak. Narodil jsem se mamince původem ze Slovenska a otci, který pochází z bulharského Údolí růží u Kazanlaku, a tak po vzoru své rodiny jsem následoval jejich stopy a zasvětil svou kariéru bulharským růžím a jedinečné kosmetice, která z nich vzniká. Za naším příběhem stojí jedna cesta za naší rodinou do Bulharska, kde jsme společně s tátou, Dimitarem Conevem, uvažovali, co bych při studiu farmacie mohl dělat. Po delším zkoumání mě napadlo, že by bylo dobré spojit moje znalosti z farmacie a původ mé rodiny (Kazanlak - údolí růží) a začít podnikat s růžemi, růžovou vodou a kosmetikou z růží.

Na začátku to bylo náročné, protože jedna věc je studium a druhá věc je samotná praxe a tvrdá realita. Postupně jsme absolvovali několik výjezdů a školení, abychom se stali zkušenějšími odborníky v oblasti kosmetiky a doplňcích stravy. Zlepšili jsme naše všeobecné a odborné znalosti, tím jsme si definovali, že pravdivé informace jsou pro nás klíčové. Proto se vám je snažíme poskytovat z ověřených zdrojů tak, aby vám pomohli vyřešit problémy, které trápí vás nebo vaše blízké (např. akné, atopický ekzém, snížená imunita, opruzeniny a jiné).

Čemu se věnujeme?

Začínali jsme s tím, že jsme se stali výhradním distributorem produktů firmy Biofresh a postupně jsme nabalovali další značky a firmy. Vždy jsme kladli důraz na to, aby spolupracující firma byla v něčem unikátní, buď ve výrobním procesu, v unikátnosti produktu nebo v řešení problémů našich zákazníků. Postupně jsme vybudovali portfolio firem, které zastupujeme ve střední evropě. Snažíme se držet v portfoliu přírodní a BIO produkty. Více informací naleznete zde.

V roce 2018 jsme se posunuli o krok dále, začali jsme distribuovat suroviny do výroben kosmetiky a potravin. Poznatky při distribuci do jednotlivých výroben nám otevřely oči a ukázaly nám, že každý pěstitel a producent přistupuje k pěstování rostlin, následnému využití a zpracování surovin jinak. Doufáme, že pomalu učíme trh na Slovensku a Česku o tom, jak důležité je vybírat jednotlivé suroviny nebo samotné produkty s ohledem na jejich původ, výrobu a distribuci. V roce 2023 jsme suroviny, které splňují vysoké standardy, zpřístupnily i našim zákazníkům prostřednictvím značky Biorůže.

V Biorůži jsme se díky našim zkušenostem v oblasti kosmetiky a kosmetických surovin stali odborníky na péči o pleť. Nyní zůstává už jen poslední krok. Chtěli bychom Slovensku a Česku poskytnout něco, co v naší zemi chybí - Pravou českou a slovenskou přírodní péči o zdraví a krásu.

Díky výrobkům z naší dílny můžete pečovat o své zdraví zevnitř s našimi jedinečnými doplňky stravy Hrotlife a o krásu své pleti, vlasů a nehtů s přírodní kosmetikou Venoc. Naším posláním je zlepšovat péči o vaše zdraví a krásu.

Na základě toho vznikly dvě naše značky:

  • Venoc - nahá příroda, kde věříme, že méně je někdy více,
  • Hrotlife - medicinální houby - Hrotlife je inspirován vysokohorskou přírodou.

Naše hodnoty:

Pomáháme životnímu prostředí

Není nám jedno kde žijeme, a proto si vážíme planety Země a naším cílem je pomáhat zlepšit prostředí ve kterém žijeme, pomocí našich produktů a přístupem podnikání. Snažíme se balit zásilky tak, abychom mohli znovu využít každý jeden karton a jiný obalový materiál. Dokonce sami svážíme kartony a obalový materiál od firem v naší blízkosti, které je nepotřebují a zbytečně je likvidují.

Budeme rádi, když podpoříte naši snahu o znovupoužití obalovacích materiálů. Pokud máte firmu, která má přebytečné obalové materiály, kterých se potřebujete zbavit s pocházíte ze Žiliny, neváhejte nás kontaktovat. Rádi od vás převezmeme kartony, krabice nebo výplně, které využíváme při balení produktů. 

Pomáháme řešit problémy

Nechceme jen bezhlavě prodávat zboží. Rádi Vás inspirujeme v našich pravidelných blozích, kde se vám snažíme srozumitelně vysvětlit k čemu se používají naše produkty a jak by vám mohli pomoci v běžném životě. Chceme každému poskytnout ověřené informace, které jsou podloženy odbornými znalostmi. Greenwashing je pro nás nepřijatelný. Pokud potřebujete poradit, rádi Vám poradíme v našem online chatu, přes telefon nebo e-mailem, proto nás neváhejte kontaktovat.

Pomáháme pěstitelům

Snažíme se pomoci při prodeji surovin, které jsou pěstovány v ekologických podmínkách. Tyto suroviny dále prodáváme do kosmetických a potravinových výroben. V portfoliu máme hydroláty,oleje a části bylin, které máme dostupné ve větších objemech. Pravidelně jezdíme do Bulharska monitorovat proces výroby a navazovat dlouhodobé vztahy. Doufáme, že i takto se nám podaří na středoevropském trhu budovat osvětu ohledně kvality surovin a edukovat lidi aby upřednostňovali kvalitní a pravé suroviny ve výrobcích.

Podívejte se jak to u nás vypadá a probíhá:

 

Pokud bych měl vybrat jeden produkt, který by měl mít každý, jaký by to byl?

Jednoznačně růžovou vodu. Je to produkt vhodný jako tonikum pro každý typ pleti (pro mastnou i suchou pleť). Má protizánětlivé účinky, a proto dokáže účinně bojovat proti a hojit akné – bonusem je i protistárnoucí (anti-age) účinek. Růžová voda je perfektní jako fixátor make-upu a vhodná při výrobě masek a peelingů na práškové bázi. Je skvělá pro osvěžení pokožky během horkých letních měsíců a její využití najdete i pro vlasy a vlasovou pokožku – její protizánětlivé účinky pomáhají v boji s lupy a ekzémem.

Jak naše produkty hodnotí ostatní? Přečtěte si zde.

Více o naší firmě se dozvíte zde.

Věrnostní program
Věrnostní program

Odměňujeme za každou recenzi produktů.

Odborné poradenství
Odborné poradenství

Poskytujeme nejlepší kvalitu služeb a výrobků.

Spolehlivost dodání
Spolehlivost dodání

Vlastní sklady zaručují rychlost a spolehlivost dodání.

Vlastní výroba
Vlastní výroba

Vytváříme a vyrábíme pro vás kvalitní produkty.

Doprava zdarma
Doprava zdarma

při nákupu nad 1500kč.

Garance spokojenosti
Garance spokojenosti

Nepasuje? Vraťte.

Odborné poradenství
Odborné poradenství

Rádi vám s výběrem poradíme.

Odměna za recenzi
Odměna za recenzi

Recenze = až 10Kč zpět.