DOPRAVA ZDARMA nad 1500Kč

Naše cesta k vývoji vlastních produktů a značek

Ze začátku jsme se v Biorůži věnovali hledání, výběru a distribuci kvalitních značek bulharské řůžové kosmetiky, abychom tuto vzácnou květinu a její léčivé vlastnosti přinesli na Slovensko a do Čech. S průběhu let se naše portfólio rozrostlo o řadu dalších unikátníchzanček. Díky zkušenostem s kvalitní přírodní kosmetikou jsme se ve výrobním řetězci postupně propracovali až k distribuci jednotlivých surovin, jako jsou sušené byliny, hydroláty, silice, oleje a další. Umíme vybrat ty nejkvalitnější produkty. 

Díky našim zkušenostem v oblasti kosmetiky a kosmetických surovin jsme se stali odborníky na péči o pleť. Chceme Slovensku a Česku poskytnout něco, co naším zemím chybí. Pravá česká a slovenská přírodní péče o zdraví a krásu. Právě proto jsme založili naše privátní značky. Díky výrobkům z naší firmy se můžete starat o zdraví zevnitř pomocí uniktních doplňků stravy Hrotlife a o krásu své pleti, vlasů a nechtů díky naší přírodní kosmetice Venoc.

V Bioruži jsme se zavázali nejen k nabízení kvalitních přírodních a bio produktů, ale také k rozšiřování naší nabídky tak, aby lépe vyhovovaly potřebám a přáním zákazníků. Rozšíření našeho sortimentu o sušené byliny, ořechy a sušené ovoce pod značkou Biorůže bylo krokem směřujícím k následujícím cílům:

  • Podpora zdraví: sušené byliny, ořechy a sušené ovoce jsou známé svými výraznými zdravotními benefity. Jsou bohaté na vitamíny, minerály a antioxidanty, které jsou klíčové pro celkové zdraví.
  • Přírodní alternativa: tyto produkty nabízejí přírodní a zdravější alternativy k běžným svačinám a jsou také skvělým doplňkem k různým jídlům.

Jak produkty vznikají? 

Vždy, když vyvíjíme nový produkt, přemýšlíme co nám chybí na kosmetické poličce nebo ve výživovém arzenálu a co pro sebe i pro vás můžeme vyrobit v Čechách nebo na Slovensku. Nejen, že je pro nás důležité, abychom používali výrobky přírodního původu, ale také výrobky, které do našich domovů necestují přes půl světa. S naším týmem pro vás pečlivě vybíráme ty nejkvalitnější suroviny a rostlinné ingredience s důrazem na jejich účinné složky a na to, abyste svému organismu dodávali vždy pouze to, co potřebuje. Tak vznikly naše tři značky: Venoc, Hrotlife a Biorůže.

Hrotlife

Představujeme projekt Hrotlife.
V klasické medicíně často chybí komplexní vnímání problémů a člověk se ocitne v nekonečném koloběhu běhání po doktorech. Lidé (mladí i staří), kteří podcenili prevenci v oblasti zdraví, a chtě nechtě se ocitli ve slepé uličce.


Projekt Hrotlife je inspirován vysokohorskou přírodou, kde se všechno živé musí adaptovat na drsné podmínky, aby přežilo. Stresující život ve městech nás sice neohrožuje přímo na životě, ale nepříznivě ovlivňuje naše zdraví. Pokud budeme slepí k signálům našeho těla, snadno se můžeme ocitnout v situaci, ze které nalézt východisko už bude náročné. Adaptogeny a houby jsou jednoznačnou cestou jak svůj organismus posílit v boji se stresem a nástrahami „rychlého“ životního stylu. Nabízíme nový koncept doplňků, které se u nás zatím objevují jen sporadicky. Chceme tyto přírodní adaptogeny představit i vám, abyste mohli objevit v sobě nepoznané.

Naleznete u nás jen tu nejvyšší kvalitu doplňků. Jsme v úzkém kontaktu s výrobci a pravidelně testujeme všechny výrobky, které prodáváme. Vybíráme si kvalitní dodavatele a produkty z biodynamického zemědělství, nebo divokou, avšak udržitelnou sklizeň přímo v lesích. Produkty naleznete zde

Venoc - Nahá příroda

Věříme, že v péči o zevnějšek méně je někdy více. Věříme, že pleti stačí dát to, co jí schází a ani molekulu navíc. A věříme ve svobodu nakombinovat si tu ideální rostlinnou synergii. Proto jsme vytvořili Venoc, se kterým budete moci pečovat o svou krásu jednoduše, cíleně a přírodně

Když pro vás tvoříme výrobky pro péči o vaši krásu Venoc, pečlivě vybíráme nejen jejich složení, rostlinu, ze které bude vaše pleťová voda nebo olej, ale i její původ, kvalitu a čistotu jednotlivých výtažků. 

Naším cílem je udržitelnost od výroby po vaši každodenní rutinu. Dopřejte své pokožce a vlasům ryze českou/slovenskou přírodní péči. Produkty najdete zde.

Biorůže

S radostí vám představujeme naši rozšířenou nabídku, která od roku 2022 zahrnuje sypané byliny a koření, určené jako suroviny pro vlastní výrobu domácí kosmetiky a pro aromaterapii. Můžete je využít při vaření, v bylinných čajích i jako hlavní složky při vlastní výrobě kosmetických produktů. Tyto suroviny jsou pečlivě vybírány a zpracovány, aby splňovaly nejvyšší standardy kvality a čerstvosti, což je pro nás klíčové.

Aby vaše výtvory byly nejen účinné, ale také esteticky půvabné, přidali jsme do naší nabídky také elegantní obaly na kosmetiku, které vlastnoručně vyrobeným produktům dodají profesionální vzhled a chrání je před vnějším prostředím. Brzy budeme mít k dispozici také hydroláty ve větších baleních, které přinesou vaší pokožce osvěžení a hloubkovou hydrataci. Chceme, abyste měli možnost nejen si vytvořit kvalitní produkty, ale také je prezentovat atraktivním způsobem.

V Bioruži jsme hrdí, že vám můžeme nabídnout produkty, které jsou nejen kvalitní, ale také v souladu s hodnotami udržitelnosti a lásky k přírodě. Vaše krása a zdraví jsou naší prioritou, proto vás zveme, abyste byli součástí našeho příběhu, který píšeme s respektem k Zemi. Produkty naleznete zde.

Celkově jsme tedy zahájili novou éru v naší činnosti, kde se zaměřujeme nejen na připravené produkty, ale i na nabídku surovin pro ty, kteří chtějí být tvůrčí a vytvářet si vlastní produkty dle svých představ. Jsme rádi, že můžeme být součástí vaší cesty k přirozenější a individuální péči o sebe prostřednictvím našich produktů pod značkou Biorůže.

Věrnostní program
Věrnostní program

Odměňujeme za každou recenzi produktů.

Odborné poradenství
Odborné poradenství

Poskytujeme nejlepší kvalitu služeb a výrobků.

Spolehlivost dodání
Spolehlivost dodání

Vlastní sklady zaručují rychlost a spolehlivost dodání.

Vlastní výroba
Vlastní výroba

Vytváříme a vyrábíme pro vás kvalitní produkty.

Doprava zdarma
Doprava zdarma

při nákupu nad 1500kč.

Garance spokojenosti
Garance spokojenosti

Nepasuje? Vraťte.

Odborné poradenství
Odborné poradenství

Rádi vám s výběrem poradíme.

Odměna za recenzi
Odměna za recenzi

Recenze = až 10Kč zpět.