Doprava zdarma nad 1500 Kč

Aktuality


Zapojte se a objevte krásu se značkou Luminous Rose

Zapojte se a objevte krásu se značkou Luminous Rose

Získat vzorky prostřednictvím našeho dotazníku je příležitostí pro všechny, kdo touží po kvalitní a personalizované péči o pleť. Využijte této jedinečné příležitosti a objevte produkty, které vám pomohou zvýraznit vaši přirozenou krásu.


Soutěž - Hledej Růži

Soutěž - Hledej Růži

Oblíbená soutěž je zpět. Hledejte růži od 28.4-30.4.2023 na našem webu a vyhrajte.


Rozdáváme vzorky kosmetiky - ukončeno

Rozdáváme vzorky kosmetiky - ukončeno

Rádi bychom představili výhodu našeho eshopu – rozdáváme vzorky kosmetiky. Tato limitovaná akce vám umožní vyzkoušet nové produkty bez nutnosti je kupovat ve zkušební velikosti. Vzorky jsou zdarma.


EMANI dekoratívni kosmetika současnosti

EMANI dekoratívni kosmetika současnosti

Prémiová 100% veganská dekorativní kosmetika z USA Kalifornie, která nejen ideálne kryje nedostatky pleti, ale také zlepšuje pleť a zvýrazňuje její přirozenou krásu.


Dárky k objednávkám

Dárky k objednávkám

Vzorky jsou skvělým způsobem, jak mohou zákazníci vyzkoušet nové kosmetické produkty, aniž by se zavázali k nákupu produktu v plné velikosti. Proto našim zákazníkům zasíláme vzorky kosmetických produktů ke každé objednávce.


Dětské EKO pleny - NOVINKA - Wooden Spoon

Dětské EKO pleny - NOVINKA

Woopies jsou plenky nové generace, značky Wooden Spoon a jsou inspirovány všemi matkami, které neustále hledají ekologické řešení ve jménu zdravějších dětí a čistší planety.


Testujte naši kosmetiku ZDARMA

Testujte naši kosmetiku ZDARMA

Chcete testovat naši kosmetiku? Máte jedinečnou příležitost testovat kosmetiku každý měsíc. Stačí se přidat do naší FB skupiny.


laSaponaria

laSaponaria

LaSaponaria je italská přírodní kosmetika, která vznikla před více než 10 lety. Kosmetika nádherně voní, vyrábí se z těch nejkvalitnějších surovin a zároveň pomáhá. Značka podporuje lokální farmáře a zaměřuje se na různé sociální projekty.


Vzorky zdarma

Rozdáváme vzorky WoodenSpoon

E-shop bioruze.cz pro vás připravil jedinečné testování opalovací kosmetiky WoodenSpoon zcela zdarma.

Další