DOPRAVA ZDARMA nad 1500Kč

TEREZIA

Základem jakéhokoliv našeho výrobku je kvalitní surovina. Protože vyrábíme doplňky stravy, které mají lidskému organizmu skutečně něco dát a pomoci, surovina je logicky to nejdůležitější, čemu věnujeme maximální péči. Každá přírodní surovina, kterou využíváme pro naše produkty, pochází od dlouhodobě prověřených dodavatelů v ČR nebo ze zemí EU, nebo ze Sibiře.

V našich doplňcích stravy tak najdete vždy celou houbu se zachováním všech látek, jak jsou v houbě obsaženy v optimálním poměru pro lidský organizmus. Opačným přístupem je extrakce. Co se stane při extrakci? Při ní se z houby získá pouze jedna jediná látka (např. betaglukan) a další se tím zbytečně ztrácí. Například naše 100% sušená hlíva ústřičná tak obsahuje nejen betaglukany, ale dále např. lovastatin, houbovou vlákninu, vitaminy B, D, C a K, stopové prvky (měď, chrom, zinek, selen a jód) jejichž účinek se vzájemně podporuje. Při extrakci bychom zákazníky o tyto cenné látky připravili.

Všechny naše doplňky stravy mají Certifikát o zdravotní bezpečnosti, který vydává Státní zdravotní ústav v Praze. Tento certifikát sice není podmínkou pro to, abychom mohli uvést výrobek na trh, ale pro nás je to opět samozřejmý přístup, abychom měli i od nezávislé renomované instituce potvrzené, že naše výrobky jsou bezpečné.

Na vaše dotazy odpoví Linda

Pracovní dny 7:30 - 16:00
Rychlý kontakt
Zobrazit filtry
Věrnostní program
Věrnostní program

Odměňujeme za každou recenzi produktů.

Odborné poradenství
Odborné poradenství

Poskytujeme nejlepší kvalitu služeb a výrobků.

Spolehlivost dodání
Spolehlivost dodání

Vlastní sklady zaručují rychlost a spolehlivost dodání.

Vlastní výroba
Vlastní výroba

Vytváříme a vyrábíme pro vás kvalitní produkty.

Doprava zdarma
Doprava zdarma

při nákupu nad 1500kč.

Garance spokojenosti
Garance spokojenosti

Nepasuje? Vraťte.

Odborné poradenství
Odborné poradenství

Rádi vám s výběrem poradíme.

Odměna za recenzi
Odměna za recenzi

Recenze = až 10Kč zpět.