Doprava zdarma od 950 Kč
Tipy pro správné opalování

Tipy pro správné opalování

Opalování má pro naše tělo velké množství benefitů. Za prvé sluneční paprsky zvyšují naše hladiny serotoninu, který zlepšuje náladu a podporuje pocit štěstí. Vystavování se slunci pomáhá tělu vytvářet vitamín D, který příznivě působí na pokožku, vlasy, nehty, zuby a kosti.

Co je to SPF?

Co je to SPF?

SPF nebo jinak řečeno Sun Protection Factor (ochranný sluneční faktor) je číslo, které v kosmetice udává stupeň ochrany před UVA a UVB zářením. Lidově řečeno je to násobek minut, o kolikrát déle zvládne naše pokožka pobyt na slunci bez spálení.

Se Sport Ready stále v pohybu

Se Sport Ready stále v pohybu

Hledáte to podstatné pro krásu, které musí každý sportovně závislý vyzkoušet? Ať už se věnujete plavání, běhání, józe nebo jen tak díváte, seznamte se s kosmetickými výrobky Sport Ready, kosmetikou nové generace vytvořenou s inovativním přístupem a promyšleným řešením pro každou fázi vašeho tréninku.

Valentýn

Valentýnské dárky - 6 tipů

Den svatého Valentýna je svátek slaven všude ve světě. Čtrnáctý únor je pro většinu lidí považován za nejromantičtější den v roce. Věděli jste, že až 98 milionů Američanů se hlásí k slavení tohoto svátku?

Péče o dětskou pokožku

Péče o dětskou pokožku

Kůže je největší orgán v těle, proto je nezbytné naučit dítě několik důležitých rad, jak si udržet zdravou pleť. Zavedení pevné rutiny péče o pleť pomůže předejít v budoucnu některým problémům. Děti jsou neustále vystavovány velkému množství nečistot a choroboplodných zárodků, proto je důležité, aby se naučili, jak správně pečovat o svou pokožku. Časný začátek zajistí, že se o svou pokožku budou starat i do dospělosti.

Ověřené postupy při recyklaci kosmetiky

Ověřené postupy při recyklaci kosmetiky

Kosmetické obaly zabírají asi 1/2 celého prostoru skládky. Každý rok je vyrobeno více než 120 miliard kusů obalů. Co se všemi těmi kosmetickými obaly? Jak můžeme jako nakupující snížit zatížení skládky?

Alteya Organics

Alteya Organics. Věděli jste, že..?

Výtažky z růží se v kulturách používají celá desetiletí. Díky své aromatické vůni, kompatibilitě s každým typem pleti a mnohým výhodám jsou dodnes široce používaáy. Populárny představitel, Alteya Organics, se pozornosti těší u mnoha pravidelných užívatelů, ale jsou i tací, kteří s růžovými produkty teprve začínají, nebo jim zatím nevěnovali pozornost. Za pozornost však stejně stojí jejich pestrá škála nejrůznejších organických rostlinných extraktů, olejů a bylin.

Zubní péče Nordics a seznam zakázaných složek

Zubní péče Nordics a seznam zakázaných složek

Nordics se zaměřuje na vytváření lepších příležitosti pro každého, aby si každý mohl dovolit koupit vysocekvalitní výrobky ústní péče. Proto řekli „ne“ některým z nejběžněji používaných kosmetických přísad a vydali se na dlhou, ale mnohem uspokojivější cestu čistých etiket.

Jak zklidnit podrážděnou citlivou pokožku?

Jak zklidnit podrážděnou citlivou pokožku?

Citlivá pokožka reaguje velmi snadno na množství faktorů, jako je počasí, produkty nebo hormony. Reakce se mohou lišit od lehkého podráždění přes zarudnutí, suchost pokožky až po větší problémy, ako je rosacea a olupování pokožky. Zapálená citlivá pokožka se může použitím nesprávných výrobků zhoršit. Dále stav pleti mohou zhoršovat osobní problémy, jako je stres nebo úzkost. Pokud máte citlivou pokožku a ste náchylní na podráždění, provedeme vás různymi způsoby, které vám pomohou pokožku uklidnit.

Doba po otevření produktu vs. datum spotřeby

Doba po otevření produktu vs. datum spotřeby

Dvě informace, které někteří výrobci a spotřebitelé často považují za nepřehledné, jsou dátum spotřeby a období po otevření (PAO). V tomto článku objasníme rozdíly mezi oběma povinnými označeními.

Další