Doprava ZDARMA nad 950 CZK
Účinky omega kyselin na krásu pleti a vlasů

Účinky omega kyselin na krásu pleti a vlasů

Nenasycené mastné kyseliny, tzv. omega, jsou jedny z vědecky nejstudovanějších živin. Kromě všeobecně známých pozitivních účinků na zdraví srdce a cév, účinky v boji proti depresi a snížení zánětů mají významný vliv také na krásu pleti a vlasů.

Jak se vyrábějí květinové vody?

Jak se vyrábějí květinové vody?

Poznejte sílu květin na vlastní pleti a využijte všech cenných látek, které nám příroda nabízí. Květinové vody přinášejí okamžitý pocit osvěžení a zklidnění pokožky, kterou navíc příjemně navoní, a hravě vás zbaví stresu, únavy či akné.

Zázračná rostlina aloe vera - hojí, regeneruje a pomáhá proti stárnutí

Zázračná rostlina aloe vera - hojí, regeneruje a pomáhá proti stárnutí

Aloe vera je velmi často skloňovanou rostlinou, které se přisuzuje mnoho účinků a to nejen v oblasti kosmetiky. Už staří Egypťané věřili, že její síla jim pomůže a využívali ji k mnoha léčbě infekcí a problémů s kůží. Co se týče léčebných účinků, umí toho opravdu spoustu. Například hojí rány, zklidňuje a urychluje obnovu pokožky. Své místo má také v kosmetickém průmyslu. Co vše vlastně tato zázračná rostlina umí?

Jak v létě bojovat s nepříjemným hmyzem?

Jak v létě bojovat s nepříjemným hmyzem?

Na léto se spousta lidí těší celý rok. Slunce, teplo, období dovolených a dlouhých večerů. S tímto vším však přichází i nepříjemný hmyz. Umí být velmi otravní, štípnutí od něj nepříjemné a chránit se proti němu je proto velmi důležité. Repelenty často obsahují chemické látky, které komáry a jiný hmyz odpuzuje, zároveň si jej však obvykle aplikujeme na celé tělo. Při hledání toho správného repelentu proti hmyzu jste jistě narazili i na produkty označené jako přírodní. A tady vzniká dilema. Je přírodní repelent dostatečně účinný a jak se liší od ostatních dostupných možností? V článku se proto podíváme na to, čím se přírodní repelent proti hmyzu odlišuje od svých chemických alternativ.

Letní péče o intimní partie

Letní péče o intimní partie

Koľko bodov by ste si dali, ak ide o starostlivosť o vaše zdravie a krásu? A koľko, ak ide o vašu intímni hygienu? Väčšina z nás sa intenzívne stará o svoju pokožku a vlasy, že takmer zabúdame na jednu z najdôležitejších vecí: intímnu hygienu. Mnoho ľudí ju nepovažuje za tak kľúčovú, aby ju zaradili do svojej každodennej rutiny. Existuje však množstvo faktov, ktoré tvrdia, že o svoje intímne partie sa musíme denne starať, aby sme sa vyhli nepríjemným problémom, ktoré môže spôsobiť svrbenie, pálenie, či iné ťažkosti. Vyskúšajte naše tipy ako týmto problémom predísť a zachovať vaše intímne partie svieže, čisté, no najmä zdravé.

Celulitida: příčiny, léčba, tipy a triky

Celulitida: příčiny, léčba, tipy a triky

Na úvod je důležité si ujasnit, že celulitida je zcela normální, přirozená a může postihnout lidi všech tvarů, velikostí, věku a pohlaví. Za druhé, to, že máte celulitidu, vás nedělá o nic více nebo méně hodnými. A konečně to nejdůležitější – celulitida není skutečným ukazatelem toho, jak moc jste zdraví. Můžete být nejzdravější verzí sebe sama a přesto mít celulitidu.

Co jsou potničky?

Jak se vyhnout potničkám a nenechat si znepříjemnit léto?

Nejen my z nás, kteří se spálíme na slunci, bojujeme v létě s vedry. jste na dovolené nebo si užíváte příležitostně slunečný den doma, naše pokožka trpí UV zářením více než jen spálením. Potničky a vyrážky způsobené slunečním zářením a přehřátím jsou dalšími častými následky příliš dlouhého času stráveného na slunci. Nejčastěji postihovány osoby jsou se světlým, citlivým typem pokožky.

Tipy pro správné opalování

Tipy pro správné opalování

Opalování má pro naše tělo velké množství benefitů. Za prvé sluneční paprsky zvyšují naše hladiny serotoninu, který zlepšuje náladu a podporuje pocit štěstí. Vystavování se slunci pomáhá tělu vytvářet vitamín D, který příznivě působí na pokožku, vlasy, nehty, zuby a kosti.

Co je to SPF?

Co je to SPF?

SPF nebo jinak řečeno Sun Protection Factor (ochranný sluneční faktor) je číslo, které v kosmetice udává stupeň ochrany před UVA a UVB zářením. Lidově řečeno je to násobek minut, o kolikrát déle zvládne naše pokožka pobyt na slunci bez spálení.

Se Sport Ready stále v pohybu

Se Sport Ready stále v pohybu

Hledáte to podstatné pro krásu, které musí každý sportovně závislý vyzkoušet? Ať už se věnujete plavání, běhání, józe nebo jen tak díváte, seznamte se s kosmetickými výrobky Sport Ready, kosmetikou nové generace vytvořenou s inovativním přístupem a promyšleným řešením pro každou fázi vašeho tréninku.

Valentýn

Valentýnské dárky - 6 tipů

Den svatého Valentýna je svátek slaven všude ve světě. Čtrnáctý únor je pro většinu lidí považován za nejromantičtější den v roce. Věděli jste, že až 98 milionů Američanů se hlásí k slavení tohoto svátku?

Další