Doprava ZDARMA nad 1100Kč

Úhrada objednaného zboží je možná následujícími způsoby:

  • Dobírkou - v hotovosti při převzetí zboží nebo prostřednictvím platební karty přímo u kurýra.
  • Platbou předem na účet - údaje potřebné pro zrealizování platby obdržíte i e-mailem.
    Číslo účtu: 2201599266/2010,
    IBAN: CZ23 2010 0000 0022 0159 9266 a jako
    Variabilní symbol - číslo objednávky.
  • Online - kartou přímo na stránce přes systém GoPay.
Způsob platby si kupující určí v procesu objednávání. Při přebírání zboží na dobírku obdrží kupující doklad o úhradě od kurýra. Faktura s vyčíslením kupní ceny je kupujícímu zaslána e-mailem.

Přehled poštovného a způsobu doručení

Odběrná místa Zásilkovna

Nechcete čekat na kurýra? Vyzvedněte si svou zásilku do 5 kg na jednom z tisíců výdejních míst Zásilkovny. Vyberte si to, které máte po ruce, a pro zásilku si sem skočte, až budete mít čas. Balíček vám bude doručen do 3 dnů od odeslání.

Dobírka je zpoplatněna částkou 35 Kč pro všechny zásilky bez rozdílu výše objednávky. Standardní poštovné je 69 Kč pro objednávky do 1100 Kč. Pokud je vaše objednávka vyšší než 1100 Kč, doručení prostřednictvím Zásilkovny je zdarma.

Kurýr Zásilkovny

Zásilku vám doručíme přímo na zadanou adresu, ať už domů, nebo třeba do práce. Balíček vám bude doručen do 3 dnů od odeslání. O dni a čase doručování budete předem informováni. 

Dobírka je zpoplatněna částkou 35 Kč pro všechny zásilky bez rozdílu výše objednávky. Standardní poštovné je 90 Kč pro objednávky do 1100 Kč. Pokud je vaše objednávka vyšší než 1100 Kč, doručení prostřednictvím kurýra Zásilkovny je zdarma.

 

Kurýr PPL

Zásilku je možné si nechat doručit i kurýrem PPL přímo na Vámi zvolenou dodací adresu z objednávky - domů, nebo třeba do práce. 
Dobírka je zpoplatněna částkou 35 Kč pro všechny zásilky bez rozdílu výše objednávky. Standardní poštovné je 80 Kč pro objednávky do 1100 Kč. Pokud je vaše objednávka vyšší než 1100 Kč, doručení prostřednictvím kurýra PPL je zdarma. 

Osobní odběr na prodejně

Pokud preferujete osobní odběr, můžete si nechat svou objednávku nechat doručit na náš showroom v prodejně Pikito v Praze-Štěrboholech. Nejen že si tam můžete svou objednávku nechat doručit zdarma, ale můžete si i prohlédnout naše bestsellery na živo!

Dobírka je zpoplatněna částkou 35 Kč pro všechny objednávky bez rozdílu. Poštovné na prodejnu je ZDARMA.