DOPRAVA ZDARMA nad 1500Kč

Doprava a platba

Úhrada objednaného zboží je možná následujícími způsoby:

 • Dobírkou - v hotovosti při převzetí zboží nebo prostřednictvím platební karty přímo u kurýra (vybrané produkty nelze platit dobírkou).
 • Platbou předem na účet - údaje potřebné pro zrealizování platby obdržíte i e-mailem.
  Číslo účtu: 2201599266/2010,
  IBAN: CZ23 2010 0000 0022 0159 9266 a jako
  Variabilní symbol - číslo objednávky.
  Částka – hodnota objednávky.
 • Online - kartou přímo na stránce přes systém GoPay.

Způsob platby si kupující určí v procesu objednávání. Při přebírání zboží na dobírku obdrží kupující doklad o úhradě dobírky od kurýra. Faktura s vyčíslením kupní ceny je kupujícímu zaslána e-mailem. Vybrané produkty z našeho sortimentu nelze platit dobírkou. Tento krok jsme museli přijmout hlavně pro produkty, které lidé nepřebírají nebo jsou vyráběny naší firmou.

Přehled poštovného a způsobu doručení

Dobírka je zpoplatněna částkou 35 Kč pro všechny zásilky bez rozdílu výše objednávky. Pokud je vaše objednávka vyšší než 1500 Kč, doručení je zdarma. Prohlédněte si přehled poštovného podle jednotlivých dopravců. Plně rozumíme, že rychlost a spolehlivost dodání je klíčovou hodnotou a právě na tomto principu stojí celý náš logistický tým.

Odběrná místa Zásilkovna

Nechcete čekat na kurýra? Vyzvedněte si svou zásilku do 5 kg na jednom z tisíců výdejních míst Zásilkovny. Vyberte si to, které máte po ruce, a pro zásilku si sem skočte, až budete mít čas. Balíček vám bude doručen do 3 dnů od odeslání. Podívejte se, které výdejní místo je pro vás nejblíže - ZDE.

Standardní poštovné je 69 Kč pro objednávky do 1500 Kč. Pokud je vaše objednávka vyšší než 1500 Kč, doručení prostřednictvím Zásilkovny je zdarma.

Kurýr Zásilkovny

Zásilku vám doručíme přímo na zadanou adresu, ať už domů, nebo třeba do práce. Balíček vám bude doručen do 3 dnů od odeslání. O dni a čase doručování budete předem informováni. 

Dobírka je zpoplatněna částkou 35 Kč pro všechny zásilky bez rozdílu výše objednávky. Standardní poštovné je 95 Kč pro objednávky do 1500 Kč. Pokud je vaše objednávka vyšší než 1500 Kč, doručení prostřednictvím kurýra Zásilkovny je zdarma.

 

Kurýr PPL

Zásilku je možné si nechat doručit i kurýrem PPL přímo na vámi zvolenou dodací adresu z objednávky - domů, nebo třeba do práce. 

Standardní poštovné je 90 Kč pro objednávky do 1500 Kč. Pokud je vaše objednávka vyšší než 1500 Kč, doručení prostřednictvím kurýra PPL je zdarma

Pokud máte obavy z výběru dopravy nebo vám něco není jasné, nebojte se nás kontaktovat. S radostí vám nabídneme naši radu a pomoc.

Ke každé objednávce dáváme dárek

Vkládáme do každé objednávky kousek naší díků a radosti. Věříme, že i nejmenší gesta mohou být nositeli velkého významu, a proto s láskou přidáváme malé překvapení ke každému nákupu.

 • Kvalitní testry a vzorky - obdarováváme vás vzorky a testery našich top produktů, abyste měli příležitost objevit novinky a zkusit něco nového při každém nákupu.
 • Sezónní překvapení – pravidelně měníme výběr dárků v závislosti na sezóně nebo speciálních událostech, abyste mohli objevovat aktuální a sezónní produkty.

Balíme ekologicky

Biorůže má ekologický přístup a proto dbáme na to, jak zpracováváme a doručujeme vaše objednávky. Snažíme se balit zásilky tak, abychom znovu využili každý jeden karton a jiný obalový materiál.

 • Znovuvyužití obalů - jsme zastánci konceptu „zero waste“ a proto se snažíme maximalizovat znovuvyužití kartonů a jiných obalových materiálů, které se dostávají do našeho podniku.
 • Záchraňujeme kartony – proaktivně komunikujeme s firmami v našem okolí, abychom převzali obalové materiály, které by jinak skončily na skládce. Tento přístup nejen šetří prostředí, ale také umožňuje efektivnější využití dostupných materiálů.
Budeme rádi, podpoříte-li naši snahu opětovného využívání obalových materiálů. Pokud máte firmu, která má zbytkové obalové materiály, kterých se potřebujete zbavit a jste ze Žiliny, neváhejte se s námi zkontaktovat. Rádi od vás vezmeme kartony, krabice nebo výplně, které využíváme při balení produktů do zákaznických objednávek.
Věrnostní program
Věrnostní program

Odměňujeme za každou recenzi produktů.

Odborné poradenství
Odborné poradenství

Poskytujeme nejlepší kvalitu služeb a výrobků.

Spolehlivost dodání
Spolehlivost dodání

Vlastní sklady zaručují rychlost a spolehlivost dodání.

Vlastní výroba
Vlastní výroba

Vytváříme a vyrábíme pro vás kvalitní produkty.

Doprava zdarma
Doprava zdarma

při nákupu nad 1500kč.

Garance spokojenosti
Garance spokojenosti

Nepasuje? Vraťte.

Odborné poradenství
Odborné poradenství

Rádi vám s výběrem poradíme.

Odměna za recenzi
Odměna za recenzi

Recenze = až 10Kč zpět.