Doprava zdarma nad 1100Kč
Tipy pro správné opalování

Tipy pro správné opalování

Opalování má pro naše tělo velké množství benefitů. Za prvé sluneční paprsky zvyšují naše hladiny serotoninu, který zlepšuje náladu a podporuje pocit štěstí. Vystavování se slunci pomáhá tělu vytvářet vitamín D, který příznivě působí na pokožku, vlasy, nehty, zuby a kosti.

Jak si vytvořit správnou rutinu péče o vaší pleť?

Jak si vytvořit správnou rutinu péče o vaší pleť?

V současné době si lidé stále více uvědomují důležitost péče o své zdraví, tělo a pleť. Správná rutina totiž zajistí, že vaše tvář bude vypadat zdravě bez ohledu na znečištění, které by vám mohlo přijít do cesty. Od pravidelného mytí obličeje, přes čištění až po nanášení hydratačního krému. Pravidelná a správná péče o vaši pokožku a póry totiž zabrání vzniku akné, redukuje sluneční skvrny a dodává vaší pokožce zářivý a svěží vzhled.

Předsevzetí: Jaké si dát a dodržet je?

Předsevzetí: Jaké si dát a dodržet je?

Konec roku je vždy takovým časem k bilancování a ohlédnutí za uplynulou dobou. Řešíte, jak se vám vedlo nejen v pracovní, ale také v té osobní rovině. Co se povedlo, co se naopak nepovedlo, co vás překvapilo a co jste očekávali. Novoroční předsevzetí si, minimálně jednou, dal snad každý. A ruku na srdce, splnili jste je? Vydrželi jste to? Možná to není vámi, ale tím, jak přísná či striktní pravidla jste nastavili. Reálné cíle a správně cíle nastavit může často být klíčem k úspěchu. Jak na to?

BĚŽNÁ ?? PŘÍRODNÍ ?? NEBO BIO KOSMETIKA ??

BĚŽNÁ ?? PŘÍRODNÍ ?? NEBO BIO KOSMETIKA ??

Určitě jsme měli možnost zažít, jaký problém máme s rozpoznáváním různých kosmetických názvů. Mnohdy ani neumíme rozlišit přírodní kosmetiku od organické / bio kosmetiky. A co je nejhorší, že tu běžnou často považujeme za přírodní pouze kvůli tomu, že v reklamním obsahu se vyskytuje slůvko bio, přírodní a podobně. V tomto článku si vysvětlíme jaké jsou rozdíly.

Bulharské delikatesy – „Nutricosmetics Delight“

Bulharské delikatesy – „Nutricosmetics Delight“

Unikátní léčivé a kosmetické účinky růžového oleje a růžové vody, jejichž největším producentem ve světě je Bulharsko, jsou známé od dávných dob a úspěšně se využívají při výrobě léčiv, kosmetických produktů, ale také v gastronomii a nově i ve výživové kosmetice, tzv .: nutrikosmetice.

Podzim a nemoci - jak posílit vaší imunitu?

Podzim a nemoci - jak posílit vaší imunitu?

Podzim je tady a nejen, že se zkracuje den a při některých příležitostech na sebe musíte natáhnout také svetr, je to také doba častých nachlazení, chřipek, rýmy nebo zánětů dýchacích cest. Kdo není během podzimu minimálně jednou nemocný, jakoby ani nebyl. Oslabený imunitní systém, kolísavé teploty nebo třeba jen obyčejné prochladnutí se rázem změní v nepříjemné chrchlání, smrkání a donutí vás přehodnotit plány a zůstat pár dní v posteli. Jde se těmto nemocem nějak vyhnout?

Letní péče o intimní partie

Letní péče o intimní partie

Koľko bodov by ste si dali, ak ide o starostlivosť o vaše zdravie a krásu? A koľko, ak ide o vašu intímni hygienu? Väčšina z nás sa intenzívne stará o svoju pokožku a vlasy, že takmer zabúdame na jednu z najdôležitejších vecí: intímnu hygienu. Mnoho ľudí ju nepovažuje za tak kľúčovú, aby ju zaradili do svojej každodennej rutiny. Existuje však množstvo faktov, ktoré tvrdia, že o svoje intímne partie sa musíme denne starať, aby sme sa vyhli nepríjemným problémom, ktoré môže spôsobiť svrbenie, pálenie, či iné ťažkosti. Vyskúšajte naše tipy ako týmto problémom predísť a zachovať vaše intímne partie svieže, čisté, no najmä zdravé.

Nápady na aktivity v karanténě

Nápady na aktivity v karanténě

Namísto soustředení sa na věci, které během karantény nemůžeme dělat, rozhodli jsme se zaměriť na seznam činností, které spomalen životní styl umožňují.

Se Sport Ready stále v pohybu

Se Sport Ready stále v pohybu

Hledáte to podstatné pro krásu, které musí každý sportovně závislý vyzkoušet? Ať už se věnujete plavání, běhání, józe nebo jen tak díváte, seznamte se s kosmetickými výrobky Sport Ready, kosmetikou nové generace vytvořenou s inovativním přístupem a promyšleným řešením pro každou fázi vašeho tréninku.

USDA Organics

USDA Organics

USDA Organic představuje americkou národní formu certifikace udělované podle kriterií pro ekologické produkty. Cílem této federální organizace je podpora obchodu, zemědělství, ochrana životního prostředí, zajištění bezpečnosti kosmetických produktů a potravin v USA i ve světě.

Velký abecední přehled certifikátů

Velký abecední přehled certifikátů

Je jednoduché stratiť sa v množstve certifikátov výrobkov na našej stránke. Nasledujúce riadky slúžia ako jednoduchý sprievodca logami certifikátov a ich použitím pre spotrebiteľov.

Vánoční atmosféra - jak si ji navodit i u vás doma?

Vánoční atmosféra - jak si ji navodit i u vás doma?

Vánoce se nezadržitelně blíží a všude v obchodech je to znát. Hrají se koledy, vánoční výzdoba na vás svítí ze všech stran. Jste milovníci Vánoc a těšíte se na ně rok co rok? Nenechte se o tuto vánoční atmosféru připravit ani doma. Zajistěte, aby vše u vás zářilo, vonělo a prostě vám oznamovalo, že se Vánoce blíží. Jak na to?

Zubní péče Nordics a seznam zakázaných složek

Zubní péče Nordics a seznam zakázaných složek

Nordics se zaměřuje na vytváření lepších příležitosti pro každého, aby si každý mohl dovolit koupit vysocekvalitní výrobky ústní péče. Proto řekli „ne“ některým z nejběžněji používaných kosmetických přísad a vydali se na dlhou, ale mnohem uspokojivější cestu čistých etiket.