Doprava zdarma nad 1100Kč
Co je to SPF?

Co je to SPF?

SPF nebo jinak řečeno Sun Protection Factor (ochranný sluneční faktor) je číslo, které v kosmetice udává stupeň ochrany před UVA a UVB zářením. Lidově řečeno je to násobek minut, o kolikrát déle zvládne naše pokožka pobyt na slunci bez spálení.

Výroba domácího balzámu

Výroba domácího balzámu

Vyrobit si vlastní balzám na rty nebo na tělo může být jednoduché a zábavné a domácí výroba kosmetiky je skvělý způsob jak snadno pečovat o svou pleť pomocí přírodní kosmetiky. Následující postup ukazuje příklad, jak si můžete vyrobit domácí balzám na rty.

Jak se správně nanáší krém na obličej

Jak se správně nanáší krém na obličej

Krém nestačí pouze ledabyle "naplácat" na obličej. Jeho nanášení musí být sofistikované, abyste z něj dostali maximum potřebné pro dokonalou pleť. Dalším důvodem, proč je třeba krém nanášet na pleť podle jistých pravidel, je zabránění vzniku vrásek. Od nás se dozvíte pár tipů, jak na to. V jednoduchých kroků jsme shrnuli zásady, které si názorně ukážeme a vysvětlíme.

Jak si vytvořit správnou rutinu péče o vaší pleť?

Jak si vytvořit správnou rutinu péče o vaší pleť?

V současné době si lidé stále více uvědomují důležitost péče o své zdraví, tělo a pleť. Správná rutina totiž zajistí, že vaše tvář bude vypadat zdravě bez ohledu na znečištění, které by vám mohlo přijít do cesty. Od pravidelného mytí obličeje, přes čištění až po nanášení hydratačního krému. Pravidelná a správná péče o vaši pokožku a póry totiž zabrání vzniku akné, redukuje sluneční skvrny a dodává vaší pokožce zářivý a svěží vzhled.

Jak zklidnit podrážděnou citlivou pokožku?

Jak zklidnit podrážděnou citlivou pokožku?

Citlivá pokožka reaguje velmi snadno na množství faktorů, jako je počasí, produkty nebo hormony. Reakce se mohou lišit od lehkého podráždění přes zarudnutí, suchost pokožky až po větší problémy, ako je rosacea a olupování pokožky. Zapálená citlivá pokožka se může použitím nesprávných výrobků zhoršit. Dále stav pleti mohou zhoršovat osobní problémy, jako je stres nebo úzkost. Pokud máte citlivou pokožku a ste náchylní na podráždění, provedeme vás různymi způsoby, které vám pomohou pokožku uklidnit.

Alteya organics

Alteya organics

Alteya Organics je výrobce certifikované BIO kosmetiky. Všechny výrobky jsou certifikovány se světoznámým certifikátem USDA. Chcete se o značce Alteya Organics dozvědět více?

Nejefektivnější složky pro zralou pleť

Nejefektivnější složky pro zralou pleť

Zvraťťe čas námi a těmito nezbytnostmi. Každá z nejlepších ingrediencí dodává pokožce mládí odlišnými způsoby a každá z nich má své vlastní výhody.

Pleťové masky

Pleťové masky

Všetky potrebné informácie o pleťových maskách na jednom mieste.

Zázračná rostlina aloe vera - hojí, regeneruje a pomáhá proti stárnutí

Zázračná rostlina aloe vera - hojí, regeneruje a pomáhá proti stárnutí

Aloe vera je velmi často skloňovanou rostlinou, které se přisuzuje mnoho účinků a to nejen v oblasti kosmetiky. Už staří Egypťané věřili, že její síla jim pomůže a využívali ji k mnoha léčbě infekcí a problémů s kůží. Co se týče léčebných účinků, umí toho opravdu spoustu. Například hojí rány, zklidňuje a urychluje obnovu pokožky. Své místo má také v kosmetickém průmyslu. Co vše vlastně tato zázračná rostlina umí?

Co je tonikum? A co je tonizace pleti?

Co je tonikum? A co je tonizace pleti?

Péče o pleť je důležitá pro udržení zdravé a krásné pokožky. Kromě pravidelného čištění a hydratace pokožky je důležité také používat tonikum, které pomáhá tonizovat a hydratovat pleť. V tomto článku se budeme věnovat tonikům, tonizaci a jejich důležitosti pro zdravou pleť.

Diamond Rose

Diamond Rose

Spojení těch nejluxusnějších složek jakými jsou kaviár, diamantový prášek a olej z bílé růže pro dosažení výrazně jemnějšího a hydratovanejšiej pleti.

Průvodce pleťovými maskami

Průvodce pleťovými maskami

Ponořme se do základů používání masek v rutinní péči o pleť a porovnejme si různé typy pleťových masek.

Účinky omega kyselin na krásu pleti a vlasů

Účinky omega kyselin na krásu pleti a vlasů

Nenasycené mastné kyseliny, tzv. omega, jsou jedny z vědecky nejstudovanějších živin. Kromě všeobecně známých pozitivních účinků na zdraví srdce a cév, účinky v boji proti depresi a snížení zánětů mají významný vliv také na krásu pleti a vlasů.