Doprava zdarma nad 1100Kč
Nevíte si s něčím rady?
Náš odborník Vám poradí
Rychlý dotaz

Esenciální oleje neboli éterické oleje jsou vysoce koncentrované rostlinné extrakty, které se získávají destilací nebo lisováním za studena z různých částí rostlin, jako jsou listy, květy, kůra a kořeny. Obvykle se získávají z esenciálních olejů jednotlivých částí rostlin. Nazývají se "esenciální" oleje, protože obsahují esenciální vůni a účinné látky rostliny. Esenciální oleje se již tisíce let používají v tradiční medicíně, aromaterapii a…

Zobrazit více
Zobrazit filtry
Domácí přírodní repelenty proti komárům a dalšímu hmyzu

Domácí přírodní repelenty proti komárům a dalšímu hmyzu

Léto je čas venkovních aktivit a zábavy, ale také hmyzu, jako jsou komáři a klíšťata, který může být nejen otravný, ale také přenášet nemoci. Proto je důležité chránit se před hmyzem a používat repelenty. Existuje mnoho typů repelentů, ale mnoho z nich obsahuje chemikálie, které mohou být škodlivé pro zdraví a pro životní prostředí. Proto se stále více lidí obrací k přírodním repelentům.

Esenciální oleje do každé domácnosti

Esenciální oleje do každé domácnosti

Esenciální oleje - přírodní produkty, které byly celá staletí základem léčby lidských chorob v mnoha kulturách po celém světě. Uplatnění našly i v medicíně, kosmetice, parfumérství či potravinářském průmyslu.

Dokáží podpořit naše fyzické i psychické zdraví. Mnohé jsou díky svým antimikrobiálním vlastnostem využitelné i jako přírodní dezinfekční prostředky v domácnosti.

Esenciální oleje jsou jednoduchým a cenově přijatelným způsobem, jak se spojit s krásou přírody na místě, které nazýváme domovem.