Doprava zdarma nad 1100Kč
Jak se vyrábějí květinové vody?

Jak se vyrábějí květinové vody?

Poznejte sílu květin na vlastní pleti a využijte všech cenných látek, které nám příroda nabízí. Květinové vody přinášejí okamžitý pocit osvěžení a zklidnění pokožky, kterou navíc příjemně navoní, a hravě vás zbaví stresu, únavy či akné.

Alteya organics

Alteya organics

Alteya Organics je výrobce certifikované BIO kosmetiky. Všechny výrobky jsou certifikovány se světoznámým certifikátem USDA. Chcete se o značce Alteya Organics dozvědět více?

Alteya Organics

Alteya Organics. Věděli jste, že..?

Výtažky z růží se v kulturách používají celá desetiletí. Díky své aromatické vůni, kompatibilitě s každým typem pleti a mnohým výhodám jsou dodnes široce používaáy. Populárny představitel, Alteya Organics, se pozornosti těší u mnoha pravidelných užívatelů, ale jsou i tací, kteří s růžovými produkty teprve začínají, nebo jim zatím nevěnovali pozornost. Za pozornost však stejně stojí jejich pestrá škála nejrůznejších organických rostlinných extraktů, olejů a bylin.

Doba po otevření produktu vs. datum spotřeby

Doba po otevření produktu vs. datum spotřeby

Dvě informace, které někteří výrobci a spotřebitelé často považují za nepřehledné, jsou dátum spotřeby a období po otevření (PAO). V tomto článku objasníme rozdíly mezi oběma povinnými označeními.

Ověřené postupy při recyklaci kosmetiky

Ověřené postupy při recyklaci kosmetiky

Kosmetické obaly zabírají asi 1/2 celého prostoru skládky. Každý rok je vyrobeno více než 120 miliard kusů obalů. Co se všemi těmi kosmetickými obaly? Jak můžeme jako nakupující snížit zatížení skládky?

PLA obaly- udržitelné řešení budoucnosti

PLA obaly- udržitelné řešení budoucnosti

V plastovom průmysle se již roky posuzuje negativní dopad petrochemických plastů na životní prostředí a v posledním období ješte vzrůsta vlna nepokojů ohledně plastů na jedno použití. Dnes je na řade jejich alternativa.

Účinky omega kyselin na krásu pleti a vlasů

Účinky omega kyselin na krásu pleti a vlasů

Nenasycené mastné kyseliny, tzv. omega, jsou jedny z vědecky nejstudovanějších živin. Kromě všeobecně známých pozitivních účinků na zdraví srdce a cév, účinky v boji proti depresi a snížení zánětů mají významný vliv také na krásu pleti a vlasů.

USDA Organics

USDA Organics

USDA Organic představuje americkou národní formu certifikace udělované podle kriterií pro ekologické produkty. Cílem této federální organizace je podpora obchodu, zemědělství, ochrana životního prostředí, zajištění bezpečnosti kosmetických produktů a potravin v USA i ve světě.