DOPRAVA ZDARMA nad 1500Kč

Proč si vybrat nás ?

Naše společnost klade velký důraz na osobní přístup k vám - našim zákazníkům. Naší snahou je navázat s vámi kontakt a zajistit, aby váš zážitek z nákupu byl co nejlepší. Proč si tedy vybrat právě nás?

Dbáme na kvalitu

Výběr produktů, které zařazujeme do našeho portfolia, prochází přísným procesem, abychom zajistili, že každý produkt, který najdete v naší nabídce, je tou nejlepší volbou. Testujeme účinnost všech výrobků, pečlivě zkoumáme jejich jednotlivé složky a hodnotíme etické aspekty výroby. Naše přísná kritéria zahrnují nejen vysokou úroveň kvality, ale také odpovědné postupy a hodnoty, které respektují naše životní prostředí , v němž působíme. S hrdostí jsme začali zastupovat exkluzivně vybrané značky pro slovenský a český trh a začali o ně pečovat, protože věříme, že jejich výrobky odpovídají našim hodnotám a standardům kvality.

Prověřujeme správné složení produktů

Dbáme na to, aby vše, co si u nás koupíte, bylo v naprostém souladu s aktuálními údaji a normami. Chceme vám poskytnout co nejpřesnější a nejpodrobnější informace o každém výrobku.

Abychom vám usnadnili orientaci v našem sortimentu a pomohli vám správně si vybrat, jasně označujeme výrobky, které jsou v BIO kvalitě, a ty, které nejsou. Tyto informace jsou k dispozici nejen prostřednictvím štítků přímo na výrobcích (viz foto), ale také v podrobných popisech na našich webových stránkách.

Důvěřují nám tisíce zákazníků

Tisíce zákazníků, kteří se rozhodli nakoupit u naší společnosti, jsou živým důkazem pozitivních zkušeností a splněných očekávání. Když nám lidé důvěřují, stávají se nejen věrnými zákazníky, ale také členy naší komunity. Dbáme na to, aby každý výrobek, který od nás odchází, měl nejvyšší možnou kvalitu a splnil vaše očekávání. Každý nákup, každý sdílený příběh a každé doporučení nám pomáhá růst a zlepšovat se v tom, co děláme. A za to vám patří obrovské DÍKY.


Více recenzí naleznete zde.

Testujeme produkty a nechávame je testovat i vás

Zkoumáme skutečný účinek výrobků, jejich konzistenci, roztíratelnost a v případě potravin i jejich chuť. Pokud výrobek zpočátku nesplňuje naše přísná kritéria, jednoduše se do naší nabídky nedostane.

Naše TOP produkty posíláme k nezávislému testování, kde je testují a hodnotí desítky lidí, kteří poskytují upřímné a objektivní recenze. Díky spolupráci s renomovanými společnostmi, jako jsou testuj.toAll2test, můžeme získávat cenné informace a využívat je ke zlepšování stávajících a vývoji nových produktů.

V naší komunitě na Facebooku, skupina zde, pravidelně nabíráme dobrovolníky k testování produktů, abychom pochopili různé pohledy a zkušenosti. Až se k nám příště připojíte při testování produktů, stanete se součástí našeho poslání a pomůžete nám vytvořit produkty, které skutečně splňují vaše potřeby a očekávání.

Vyrábíme vlastní produkty

Jsme nejen distributoři, ale také výrobci. Naše vlastní výrobky jsou výsledkem kombinace bohatých zkušeností, inovativních technologií a vášně pro to, co děláme. Společně s vámi se snažíme vytvořit svět, kde kvalita neznamená kompromis, ale je standardem, na který se lze spolehnout. Více informací o našich výrobních postupech a jedinečných recepturách si můžete přečíst zde.

 

Ke každé objednávce dáváme dáreček

Do každé objednávky vkládáme kousek naší vděčnosti a radosti. Věříme, že i ta nejmenší gesta mohou mít velký význam, a proto ke každému nákupu s láskou přidáváme malé překvapení.

  • Kvalitní testery a vzorky - darujeme vám vzorky a testery našich nejlepších produktů, abyste měli možnost objevit nové produkty a vyzkoušet něco nového při každém nákupu.

  • Sezónní překvapení - naši nabídku dárků pravidelně obměňujeme v závislosti na ročním období nebo zvláštních událostech, takže můžete objevit aktuální a sezónní produkty.

Sdílejte své zkušenosti

Rádi vidíme vaše radostné okamžiky a spokojenost s našimi výrobky. Podělte se o své zkušenosti s námi a naší komunitou na sociálních sítích. Připojte se k naší online komunitě a podělte se o své postřehy, tipy a inspiraci. Můžete tak učinit ZDE.

Tvoříme hodnotný obsah

Snažíme se zodpovědět vaše dotazy a srozumitelně vysvětlit použití výrobků. Prostřednictvím popisů našich výrobků chceme co nejvíce zpřístupnit všechny smyslové zážitky. Popisy jsou navrženy tak, aby vám poskytli ucelenou představu o každém výrobku z naší nabídky. U každého výrobku najdete jeho kompletní složení, certifikáty nebo další specifikace, které by vám mohli pomoci při rozhodování.

Nabízíme také doplňkové materiály, jako jsou blogy a videa, které rozšiřují informace uvedené v popiscích a umožňují hlubší a bohatší pochopení produktů, jejich použití a výhod. Představujeme vám značky, za kterými stojíme, a hovoříme o jejich výhodách.

Váš názor nás posouvá vpřed

V našem e-shopu pevně věříme, že komunita našich zákazníků je to nejcennější, co máme. Každý váš názor, zpětná vazba a komentáře pro nás nejsou jen sbírkou informací, ale skutečnou hnací silou, která nás nutí k neustálému zlepšování a inovacím.

  • Telefonické hovory i po objednávce

Nejsme tu jen do chvíle, než kliknete na tlačítko "Objednat". Zajímá nás vaše celková zkušenost a spokojenost s výrobky. Jak se vám s výrobky pracuje? Přinášejí vám očekávané výhody? Tyto telefonáty nám pomáhají zachytit vaše přímé reakce a pocity, které jsou nesmírně cenné v procesu zlepšování naší nabídky a služeb.

  • Recenze produktů

Vaše hodnocení a recenze jsou pro nás i ostatní zákazníky zásadním ukazatelem při výběru správných produktů. Jako komunita se můžeme učit jeden od druhého, abychom se vyvarovali chyb a našli ty nejlepší produkty, které skutečně fungují. Vaše zpětná vazba nám také může naznačit, zda jsou naše produkty a služby na správné cestě, nebo kam je třeba zaměřit naše úsilí na zlepšení.

  • Dotazník spokojnosti

Tím, že se s námi podělíte o své názory prostřednictvím našich průzkumů a dotazníků, vlastně utváříte budoucnost našeho e-shopu. Vaše podrobné odpovědi nám ukazují, na čem vám skutečně záleží, ať už jde o kvalitu výrobků, cenovou dostupnost, zákaznickou podporu nebo jiné aspekty našich služeb.

Věrnostní program
Věrnostní program

Odměňujeme za každou recenzi produktů.

Odborné poradenství
Odborné poradenství

Poskytujeme nejlepší kvalitu služeb a výrobků.

Spolehlivost dodání
Spolehlivost dodání

Vlastní sklady zaručují rychlost a spolehlivost dodání.

Vlastní výroba
Vlastní výroba

Vytváříme a vyrábíme pro vás kvalitní produkty.

Doprava zdarma
Doprava zdarma

při nákupu nad 1500kč.

Garance spokojenosti
Garance spokojenosti

Nepasuje? Vraťte.

Odborné poradenství
Odborné poradenství

Rádi vám s výběrem poradíme.

Odměna za recenzi
Odměna za recenzi

Recenze = až 10Kč zpět.