DOPRAVA ZDARMA nad 1500Kč

Kariéra

Jsme rodina a přátelská firma, která zaměstnává skoro 20 lidí. Naším posláním je zlepšovat péči o vaše zdraví a krásu. Nabízíme přírodní a bio značky produktů. Pracujeme ve 2 zemích Slovensko (Žilina) a Česko (Praha). Více info o nás se dočtete zde.


Naše pracovné hodnoty:

  • Týmový duch Věříme, že skutečná síla vychází ze spolupráce. Nevnímáme se jen jako kolegové na pracovišti, ale jako členové jedné rodiny, kde se všichni navzájem podporují a společně rosteme.

  • Neustála touha posouvat se vpřed - Aktivně se účastníme konferencí, seminářů a webinářů, abychom měli přehled o nejnovějších trendech a vnášeli do naší práce inovace.

  • Výkon na prvním místě - Ve všem, co děláme, se zaměřujeme na výsledky. Využíváme analytické nástroje a strategické plánování k vyhodnocování a optimalizaci našich procesů, abychom neustále zlepšovali naše služby a dosahovali vynikajících výsledků.

Jsi student a hledáš příležitost?

Pokud se zajímáte o marketing, obchod nebo vývoj, vždy rádi přivítáme nové tváře. Přidejte se k nám jako brigádník a staňte se součástí našeho kreativního týmu. Pošlete nám něco o sobě na adresu info@bioruze.cz.

Nenašel/-a jsi pozici, která by ti dokonale vyhovovala, ale chcetš se stát součástí naší rodiny? Kontaktuj nás na adrese radoslavconev@bioruza.sk a společně najdeme způsob, jak tvoje schopnosti a nadšení zapojit do našeho týmu.

Věrnostní program
Věrnostní program

Odměňujeme za každou recenzi produktů.

Odborné poradenství
Odborné poradenství

Poskytujeme nejlepší kvalitu služeb a výrobků.

Spolehlivost dodání
Spolehlivost dodání

Vlastní sklady zaručují rychlost a spolehlivost dodání.

Vlastní výroba
Vlastní výroba

Vytváříme a vyrábíme pro vás kvalitní produkty.

Doprava zdarma
Doprava zdarma

při nákupu nad 1500kč.

Garance spokojenosti
Garance spokojenosti

Nepasuje? Vraťte.

Odborné poradenství
Odborné poradenství

Rádi vám s výběrem poradíme.

Odměna za recenzi
Odměna za recenzi

Recenze = až 10Kč zpět.