Novinka Bio

2002

Certifikáty

Na sklade

159 czk s DPH

ks

Koncentrovaný gel na šetrné a ekologické praní barevného prádla, parfémovaný přírodní levandulovou silicí. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Yellow & Blue prací gel z mýdlových ořechů s levandulovou silicí Tierra Verde 1 L

Základem levandulového pracího gelu je výtažek z mýdlových ořechů získaný nejšetrnější metodou extrakce za studena. Ohleduplnější k vašemu zdraví a planetě je už jen praní v samotných mýdlových ořeších. Prací gel z mýdlových ořechů je vhodný i pro praní dětského oblečení a barevných látkových plen. Na základě ohlasů zákazníků ho doporučujeme i pro alergiky, ekzematiky a osobám s citlivou pokožkou.

Koncentrát je vynikající řešení pro vás (neplatíte za zbytečnou vodu) i přírodu (méně obalového materiálu i paliva na přepravu).

Použití:

Ruční praní:

  • cca 15 ml na prací dávky

Praní v pračce:

  • 30 ml (objem uzávěru láhve) na prací cyklus (4-5 kg prádla)
  • koncentrát - 1 litr postačí až na 33 pracích dávek

Teplota praní:

  • pokud to materiál umožňuje, pereme nejméně na 40 ºC; účinné praní ve studené vodě vyžaduje mnohem více chemie (nebo mechanické práce), přitom ušetříme jen pár centů za ohřívání vody

Složení:

5-15% uhličitan sodný; <5% extrakt z mydlových orechov, chelatačné činidlo (EDDS), silikát, denaturovaný lieh, xantánová guma, prírodná levanduľová silica (Lavandula x intermedia, obsahuje parfum: linalool), benzoan sodný

Uchovávejte mimo dosah dětí. Použitý obal po vypláchnutí odevzdejte do tříděného komunálního odpadu, zbytek nespotřebovaného výrobku odstraňte s přebytkem vody do kanalizace.

Vůně
levandulová
Typ pokožky
citlivá pokožka, dětská
Konzistence
tekutina
Problémy
pranie
Objem
1 L

Kontaktujte nás!