DOPRAVA ZDARMA nad 1500Kč

Čistící prostředky

Ekologické čisticí prostředky označují čisticí prostředky, které jsou šetrné k životnímu prostředí, udržitelné a netoxické. Jsou navrženy tak, aby efektivně čistily bez poškození životního prostředí, lidského zdraví nebo dobrých životních podmínek zvířat.

Zobrazit více
Na vaše dotazy odpoví Linda

Pracovní dny 7:30 - 16:00
Rychlý kontakt
Zobrazit filtry

Ekologické čisticí prostředky

označují čisticí prostředky, které jsou šetrné k životnímu prostředí, udržitelné a netoxické. Jsou navrženy tak, aby efektivně čistily bez poškození životního prostředí, lidského zdraví nebo dobrých životních podmínek zvířat.

Zde je několik příkladů ekologických čisticích prostředků:

1. biologicky odbouratelné čistící prostředky: pokud upřednostňujete komerční čistící prostředky, hledejte ty, které jsou biologicky odbouratelné, na rostlinné bázi a bez agresivních chemikálií.

2. přírodní čistící roztoky: k výrobě čistících roztoků doma můžete použít přírodní přísady, jako je ocet, soda bikarbonu a citrónová šťáva. Jsou netoxické a mohou být účinné při čištění různých povrchů a předmětů.

3. utěrky z mikrovlákna: utěrky z mikrovlákna jsou vyrobeny z drobných vláken, které dokáží zachytit nečistoty a prach. Jsou opakovaně použitelné, omyvatelné a pro čištění nevyžadují žádné chemikálie.

4. opětovně použitelné houby: namísto používání jednorázových houbiček, které mohou skončit na skládce, se můžete rozhodnout pro opakovaně použitelné houby vyrobené z materiálů, jako je celulóza, bambus nebo recyklovaný plast.

5. kompostovatelné pytle na odpad: místo používání tradičních plastových pytlů na odpad můžete použít kompostovatelné pytle vyrobené z materiálů, jako je kukuřičný škrob nebo papír.

Celkově lze říci, že používání ekologických čisticích prostředků vám může nejen pomoci udržet čistý domov, ale přispět ik čistšímu životnímu prostředí a zdravější planetě.

Věrnostní program
Věrnostní program

Odměňujeme za každou recenzi produktů.

Odborné poradenství
Odborné poradenství

Poskytujeme nejlepší kvalitu služeb a výrobků.

Spolehlivost dodání
Spolehlivost dodání

Vlastní sklady zaručují rychlost a spolehlivost dodání.

Vlastní výroba
Vlastní výroba

Vytváříme a vyrábíme pro vás kvalitní produkty.

Doprava zdarma
Doprava zdarma

při nákupu nad 1500kč.

Garance spokojenosti
Garance spokojenosti

Nepasuje? Vraťte.

Odborné poradenství
Odborné poradenství

Rádi vám s výběrem poradíme.

Odměna za recenzi
Odměna za recenzi

Recenze = až 10Kč zpět.