Doprava zdarma nad 1100Kč
Předsevzetí: Jaké si dát a dodržet je?

Předsevzetí: Jaké si dát a dodržet je?

Konec roku je vždy takovým časem k bilancování a ohlédnutí za uplynulou dobou. Řešíte, jak se vám vedlo nejen v pracovní, ale také v té osobní rovině. Co se povedlo, co se naopak nepovedlo, co vás překvapilo a co jste očekávali. Novoroční předsevzetí si, minimálně jednou, dal snad každý. A ruku na srdce, splnili jste je? Vydrželi jste to? Možná to není vámi, ale tím, jak přísná či striktní pravidla jste nastavili. Reálné cíle a správně cíle nastavit může často být klíčem k úspěchu. Jak na to?

5 tipů jak se zbavit celulitidy

5 tipů jak se zbavit celulitidy

Celulitida je naprosto běžnou součástí našich životů. Je dokázano, že více než 85% žen nad 21 let s ní bojuje. A hoci nemá negativní dopad na naše fyzické zdraví, to psychické umí nepěkně potrápit. :-/

Co jsou potničky?

Jak se vyhnout potničkám a nenechat si znepříjemnit léto?

Nejen my z nás, kteří se spálíme na slunci, bojujeme v létě s vedry. jste na dovolené nebo si užíváte příležitostně slunečný den doma, naše pokožka trpí UV zářením více než jen spálením. Potničky a vyrážky způsobené slunečním zářením a přehřátím jsou dalšími častými následky příliš dlouhého času stráveného na slunci. Nejčastěji postihovány osoby jsou se světlým, citlivým typem pokožky.

Biomed, když zuby čistí příroda

Biomed, když zuby čistí příroda

Příroda je mocná čarodějka a tuto přezdívku si zasluhuje právem. Inspiruje nás po staletí každý den a my všichni se od ní můžeme jen učit, těžit z její nápaditosti a opisovat od ní bez nutnosti citace. Značka Biomed si také vybrala tuto cestu. Zkombinovala to nejlepší z přírody pro zdravé zuby s efektivitou biotechnologií a vytvořila z 98 % přírodní inovativní zubní péči s klinicky ověřenými výsledky, která je navíc cenově dostupná.

Co je to SPF?

Co je to SPF?

SPF nebo jinak řečeno Sun Protection Factor (ochranný sluneční faktor) je číslo, které v kosmetice udává stupeň ochrany před UVA a UVB zářením. Lidově řečeno je to násobek minut, o kolikrát déle zvládne naše pokožka pobyt na slunci bez spálení.

Celulitida: příčiny, léčba, tipy a triky

Celulitida: příčiny, léčba, tipy a triky

Na úvod je důležité si ujasnit, že celulitida je zcela normální, přirozená a může postihnout lidi všech tvarů, velikostí, věku a pohlaví. Za druhé, to, že máte celulitidu, vás nedělá o nic více nebo méně hodnými. A konečně to nejdůležitější – celulitida není skutečným ukazatelem toho, jak moc jste zdraví. Můžete být nejzdravější verzí sebe sama a přesto mít celulitidu.

Esenciální oleje nebo když meně je více

Esenciální oleje nebo když meně je více

Esenciální oleje (nebo i éterické) se často používají v aromaterapii na podporu zdraví a celkové telesné pohody. Nasledujíci článek vám přiblíži esenciální oleje a jejich účinky na naše zdraví.

Esenciální oleje do každé domácnosti

Esenciální oleje do každé domácnosti

Esenciální oleje - přírodní produkty, které byly celá staletí základem léčby lidských chorob v mnoha kulturách po celém světě. Uplatnění našly i v medicíně, kosmetice, parfumérství či potravinářském průmyslu.

Dokáží podpořit naše fyzické i psychické zdraví. Mnohé jsou díky svým antimikrobiálním vlastnostem využitelné i jako přírodní dezinfekční prostředky v domácnosti.

Esenciální oleje jsou jednoduchým a cenově přijatelným způsobem, jak se spojit s krásou přírody na místě, které nazýváme domovem.

Podzim a nemoci - jak posílit vaší imunitu?

Podzim a nemoci - jak posílit vaší imunitu?

Podzim je tady a nejen, že se zkracuje den a při některých příležitostech na sebe musíte natáhnout také svetr, je to také doba častých nachlazení, chřipek, rýmy nebo zánětů dýchacích cest. Kdo není během podzimu minimálně jednou nemocný, jakoby ani nebyl. Oslabený imunitní systém, kolísavé teploty nebo třeba jen obyčejné prochladnutí se rázem změní v nepříjemné chrchlání, smrkání a donutí vás přehodnotit plány a zůstat pár dní v posteli. Jde se těmto nemocem nějak vyhnout?

Zázračná rostlina aloe vera - hojí, regeneruje a pomáhá proti stárnutí

Zázračná rostlina aloe vera - hojí, regeneruje a pomáhá proti stárnutí

Aloe vera je velmi často skloňovanou rostlinou, které se přisuzuje mnoho účinků a to nejen v oblasti kosmetiky. Už staří Egypťané věřili, že její síla jim pomůže a využívali ji k mnoha léčbě infekcí a problémů s kůží. Co se týče léčebných účinků, umí toho opravdu spoustu. Například hojí rány, zklidňuje a urychluje obnovu pokožky. Své místo má také v kosmetickém průmyslu. Co vše vlastně tato zázračná rostlina umí?