Doprava ZDARMA nad 1100Kč

Vítejte, na našem eshopu s přírodní a BIO kosmetikou!

Slyšeli jste už o našem věrnostním programu? Je to pro nás způsob, jak vám poděkovat za vaši objednávku, loajalitu a za vaši zpětnou vazbu na zakoupené produkty.

Náš program vás odměňuje za každé hodnocení, které provedete, dokonce i za slovní hodnocení. Budete získávat body, které mají finanční hodnotu a lze je použít při další objednávce.

Víme, že máte mnoho možností, pokud jde o to, kde nakupujete, proto se chceme ujistit, že víte, jak moc si vás vážíme. Zapojte se do našeho věrnostního programu ještě dnes a začněte vydělávat odměny za to, co už máte rádi – nakupování u nás.

Co je věrnostní program?

Věrnostní program používáme pro naše zákazníky, aby s námi pokračovali při nakupování, poskytováním odměn ve formě cashbacku. Program nabízí body zákazníkům, kteří uskuteční nákupy a zapojí se do hodnocení zakoupených produktů, jako například slovním hodnocením nebo hvězdičkováním produktů.

Odměny ve formě bodů pak lze uklidit jako slevu při dalším nákupu. Věrnostní program je pro nás způsobem, jak si vybudovat dlouhodobý vztah s vámi, naším zákazníkem.

Jak funguje věrnostní program?

Za každé hodnocení produktu hvězdičkami u nás dostanete 1 bod, za slovní recenzi od nás zákazník získá 2 body.

Hodnota jednoho bodu je 5Kč. Své body si umíte uplatnit přímo v nákupním košíku a platnost bodů je 180 dní.

Jak si uplatním svůj cashback?

Své body můžete vyměnit za slevu k nákupu po přihlášení do svého účtu, přímo v procesu nakupování. Výsledná zobrazená částka je po odečtení částky za nasbírané věrnostní body. Mějte prosím na paměti, že platnost věrnostních bodů je 180 dní, po uplynutí této doby nelze věrnostní body využít.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na info@bioruze.cz nebo na tel.č.: +420 792 578 253.

Podívejte se na nejčastěji pokládané otázky.