DODATEČNÁ SLEVA s kódem | DOPRAVA ZDARMA nad 1500Kč

Náš tým

Jsme tým nadšených lidí, kteří se věnují přírodní kosmetice a zdravému životnímu stylu. Chceme přinášet produkty, které jsou šetrné nejen k naší pokožce, ale také k životnímu prostředí. Uznáváme a prosazujeme hodnoty, které zdůrazňují význam udržitelnosti, a proto našim zákazníkům pomáháme s úsměvem a odbornými znalostmi vybírat výrobky, které vám pomohou. Přečtěte si více o tom, co nás baví a čemu se v Bioruži věnujeme:

Zákaznícky servislinda.trubanova@bioruza.sk

Linda Trubanová

Věřím, že příroda je k nám štědrá a je třeba ji chránit a ctít. Tak jsem si i já našla své místo v Bioruži. Zde mohu nejen informovat a vzdělávat lidi o výhodách přírodní kosmetiky, ale také zajistit, aby jejich zkušenost s naším eshopem byla pozitivní a bezproblémová. Každý den je pro mě výzvou vylepšovat komunikaci a poskytovat individuální servis, a tak pomůžu našim zákazníkům cítit se dobře u nás – ve světě přírodní kosmetiky.

Mám vášeň pro knihy. Ať už jde o jejich sbírání nebo o prožívání jednotlivých příběhů, které představují, knihy jsou pro mě oknem do jiných světů a zdrojem nekonečného dobrodružství. Kromě ponořování se do příběhů jsem objevila novou lásku pro moře a všechny mořské, ale i (ne)mořské „potvory“ a proto je mým snem absolvování potápěčského kurzu.

Marketing managereliska.suskova@bioruza.sk

Eliška Šušková

Jsem marketingová manažerka ve firmě Biorůže a neexistují pro mě dva úplně stejné dny. Má to své kouzlo, můžu kreativně objevovat nové způsoby, jak komunikovat hodnoty a příběh značky našim zákazníkům. V této práci nacházím nejen zodpovědnost, ale také radost a seberealizaci. Přírodní kosmetika je pro mě manifestací péče o sebe a své tělo. Chci přinášet zákazníkům ty nejlepší produkty, které důvěrně znám. Proto jsem vytvořila Facebookovou skupinu, která sdružuje již několik tisíc lidí, kde pravidelně poskytuji možnost vyzkoušet naše produkty zdarma. Snažím se přinést produkty co nejblíže lidem a umožnit jim objevit jejich krásu a přínosy pro zdraví a krásu. Také se angažuji v tvorbě obsahu a věnuji se linkbuildingu a SEO aspektům našeho e-shopu.

Mimo pracovní život jsem vášnivou cestovatelkou a turistkou, která se nebojí nových výzev. Můžete mě najít obdivovat západy slunce, které považuji za nejhezčí moment dne. Můj volný čas je směsicí cvičení, aktivního odpočinku a vychutnávání si dobrého espressa v útulných kavárnách, obklopená přáteli. Kdo mě zná ví, že nikdy neodolám žádnému dezertu.

Brand managermariana.kondelkova@bioruze.cz

Mariana Kondělková

Jsem brand manažerkou, kde se věnuji péči o vizuální identitu značky Venoc a také jsem zodpovědná za naši značku Alteya Organics. Moje vášeň pro přírodní produkty a speciální aromaterapii mě na cestě životem dovedla právě sem – do světa, kde se mé záliby, hodnoty a práce krásně prolínají a vytvářejí něco skutečně jedinečného. Moje cesta k aromaterapii byla přirozená a současně fascinující, a tak jsem se rozhodla rozvíjet své znalosti v této oblasti absolvováním kurzů, kde jsem se ponořila ještě hlouběji do světa éterických olejů a jejich úžasných účinků na náš organismus a mysl.

V mém volném čase najdete mě obklopenou knihami o aromaterapii, kde se neustále vzdělávám a objevuji nové informace, které pak s radostí aplikuji nejen do své práce, ale také do osobního života. Svůj čas věnuji i svému příteli a našim třem kočkám, které jsou mou malou oázou klidu v rušném životě. A právě toto krásné spojení práce a osobního života mi umožňuje vytvářet, inovovat a přinášet produkty, které jsou nejen kvalitní, ale také naplněné vášní a pozitivní energií.

Social media managerandrea.mikatova@bioruza.sk

Andrea Mikátová

Každý den se starám o to, abyste na sociálních sítích Bioruže měli něco hezkého na zhlédnutí a čtení. Můj svět se točí kolem obsahu, kreativity, analýz a nejnovějších trendů v oblasti online marketingu. Zajímám se hlavně o social media marketing, influencer marketing a vše, co souvisí s digitálním světem. Láska k líčení a testování kosmetických produktů mě k tomuto odvětví přitahovala vždy. Díky přírodní kosmetice jsem objevila zbrusu nový svět péče o pokožku, vlasy a pleť. Věřím, že příroda má v sobě neskutečnou sílu a že kvalitní kosmetika je to, co si každá žena zaslouží.

Když se neponořuji do světa online marketingu, nejčastěji mě najdete obklopenou rodinou a přáteli, pravděpodobně s dobrým jídlem a šálkem vynikající kávy před sebou. Miluji dobré knihy. Vždy hledám způsoby, jak se dále vzdělávat a růst, ať už profesionálně nebo osobně. A ano, když potřebuji vypnout, moje večery často patří Netflixu.

Zakladateľradoslavconev@bioruza.sk

Radoslav Conev

Jsem zakladatelem Biorůže, založil jsem ji během studia farmacie. Moje motivace byla jasná – propojit své akademické znalosti s praktickým vlivem na zlepšení péče o krásu a zdraví. Fascinuje mě experimentování a objevování nových účinných látek přímo z přírody, s cílem přinést něco, co skutečně prospívá pokožce. Věnuji se vývoji a inovaci produktů a procesů, abych přinesl to nejlepší, v nejvyšší možné kvalitě. Natáčím vzdělávací videa, ve kterých sdílím své poznatky a znalosti as radostí odpovídám na všechny vaše odborné otázky ohledně našich produktů.

Polovina mé rodiny má kořeny v Růžovém údolí v Bulharsku. Možná proto je růže mou nejoblíbenější rostlinou a symbolem spojení dvou kultur, které formovaly mě a Biorůži. V osobním životě jsem zasvěcen rodině – mé dceři a manželce. Ve volném čase se rád věnuji sportu - hraji vodní pólo, pravidelně cvičím a snažím se trávit co nejvíce času v přírodě. Fascinují mě nové technologie a inovace, a to nejen ve světě produktů, ale také v oblasti služeb, které vám, našim zákazníkům, přinášíme. Vždy hledám způsoby, jak vylepšit zkušenosti s naší značkou a přitom zůstat věrný svým kořenům a hodnotám.

Spolumajiteľconev@bioruza.sk

Dimitar Conev

Jsem jeden ze zakladatelů naší rodinné firmy, kterou jsem vybudoval bok po boku se svým synem, Radoslavem. Vždy jsme měli před sebou jasný cíl a společné hodnoty, které nás spojovaly. Ve firmě se primárně soustřeďuji na logistickou a operativní stránku – objednávání zboží přímo z Bulharska a udržování vztahů s našimi dodavateli. Mám na starosti také finanční toky naší společnosti, což mi umožňuje mít přehled o tom, kde jsme a kam směřujeme. Když situace vyžaduje mou pozornost v jiných aspektech podnikání, zastřešuji i další operativní věci ve firmě.

Mimo pracovní hodiny miluji být v přírodě. Turistika je pro mě nejen způsobem, jak se zbavit stresu, ale také způsobem, jak být aktivní a pohybovat se. Rovněž si užívám i jízdu na kole a lyžování, což mi poskytuje tu správnou dávku odpočinku. Jsem také předsedou Klubu slovenských turistů STAVBÁR Žilina, kde se snažím spolu s ostatními členy podporovat a propagovat tuto nádhernou aktivitu, a zároveň budovat komunitu lidí, kteří sdílejí stejné vášně a zájmy.

Sales managernatalia.hrabosova@bioruza.sk

Natália Hrabošová

Pracuji v Biorůži jako obchodní manažerka a věnuji se kosmetice, kterou mám ráda. Kopec času trávím komunikací s našimi velkoobchodními partnery a snažím se, aby naše produkty lidé mohli koupit na různých místech, například i přes Amazon. Je fajn vidět, jak se naše produkty dostávají k lidem a jak jim přinášejí radost a sebevědomí. A to je asi nejlepší odměna za moji práci.

Ráda se dívám na videa o make-upu a obdivuji, co všechno se dá s make-upem dokázat. Když nejsem v práci, miluji trávit volný čas aktivně. Bruslení je moje oblíbená relaxace, ale nic nepřekoná procházky s mými dvěma čtyřnohými kámoši. Občas se nám připojí i moje agama Agáta, je to taková naše malá parťačka. Věnuji poměrně dost času mé malé neteři, rodině a blízkým přátelům. Sledování seriálů a filmů také nesmí v mém denním rozvrhu chybět.

Obchodný zástupcamartin.chlepko@bioruza.sk

Martin Chlepko

Zodpovídám za prodej, péči o naše klíčové zákazníky a akvizici nových. Pracuji s vášní, abych každému, s kým se setkávám na své profesionální cestě, přinesl kousek naší filozofie – krásy a zdraví prostřednictvím přírodní kosmetiky. V práci, podobně jako v osobním životě, mám zájem o využívání moderních technologií. Fascinuje mě, jak inovace a digitální svět mohou transformovat naši každodenní zkušenost a jak můžeme tyto nástroje využívat k vytváření hodnotných vztahů a autentické komunikace s našimi zákazníky.

Moje práce v oblasti prodeje se stala nejen kariérou, ale také koníčkem, což mi přináší dodatečnou radost a naplnění. Ve volném čase věnuji resellingu (přeprodávání) obuvi z populárních a exkluzivních kolekcí, konkrétně značek Yeezy a Air Jordan. Tato činnost je pro mě nejen příležitostí kombinovat svou práci s volnočasovými aktivitami, ale také způsobem, jak být ve spojení s nejnovějšími trendy a technologiemi na trhu.

Obchodný zástupcaveronika.janisova@bioruze.cz

Veronika Janišová

Srdcem a duší jsem obchodní zástupkyní na území celé České republiky. Moje každodenní cesty a úsilí se zaměřují na hledání nových příležitostí pro velkoobchodní spolupráci mezi naší firmou a jinými e-shopy, bio obchody, lékárnami a drogeriemi – jednoduše všude, kde má smysl naše produkty umístit a prezentovat. Každý pracovní den je něčím unikátním a vždy se nese v duchu rozmanitosti a dynamiky, což mě nesmírně baví. Mezi mé nejoblíbenější aspekty mé práce patří péče o naše zákazníky a šíření povědomí o benefitech přírodní kosmetiky, kterou naše produkty představují.

V mém volném čase ráda tancuji, tanec je jednou z mých vášní, která mě nabíjí pozitivní energií. Také mě můžete vidět na horách, kde trávím čas s přáteli a partnerem. Ráda objevuji města, výstavy, dobré jídlo a samozřejmě, ráda si vychutnám šálek skvělé kávy. Věřím v neustálý osobní růst a proto se věnuji seberozvoji, a občas, pro radost a změnu, se věnuji modelingu.

Obchodná zástupkyňasona.holubyova@bioruza.sk

Soňa Holubyová

V Biorůži jsem našla své druhé já, protože, stejně jako ve sportu, i tady jde o harmonii a rovnováhu. Hluboce uznávám přírodní a biokosmetiku a jsem fascinována jejím pozitivním vlivem na naši pokožku a celkové zdraví. Právě zde můžu prohlubovat své znalosti a studovat léčebný vliv přírodní kosmetiky na pokožku dětí i dospělých, což je pro mě mimořádně naplňující. Biorůže je pro mě prostorem, kde můžu kombinovat svou profesionální cestu s osobní vášní a neustále se vzdělávat a růst.

Už odmalička se ve mně usadil hluboký zápal pro sport. Moje vášeň pro lyžování se projevila už v dětství, když jsem se začala věnovat závodnímu lyžování. Dodnes se tato láska nevytratila. Zimy pro mě znamenají hodnotné chvíle strávené na svazích, kde s radostí trénuji svou dceru a přenáším na ni své zkušenosti a radosti z lyžování.

Vedúca skladukatka.melisova@bioruza.sk

Katarína Melišová

Jsem tou, která drží v rukou klíče od skladu našich voňavých produktů. Pracuji se super týmem a společně se staráme o to, aby všechno zboží, které přijde a opustí náš sklad, bylo přesně takové, jaké má být. V mé práci je důležitá přesnost, organizace a dobrá komunikace, protože jsem zodpovědná za to, aby všechny naše produkty dorazily k zákazníkům včas a v perfektním stavu. Jsem komunikativní, což mi pomáhá v práci s kolegy a v řešení nečekaných situací, které nás občas překvapí.

Když neřídím pohyb palet, krabic a produktů, nejčastěji mě najdete v přírodě. Turistika je mou velkou vášní – nic nepřekoná čerstvý vzduch a pohled z vrcholu kopce, který mi dovolí na chvíli vypadnout z každodenní rutiny. Stejně tak na mě působí i čtení knih. Moje rodina je mým základním kamenem a volný čas, který trávím s nimi, je pro mě nejcennější. Zážitky, které spolu zažíváme, jsou tím, co mi dodává energii.

Skladníčka

Katarína Peknušiaková

Moje pracovní kroky mě přivedly do světa, kde se materiály a produkty mění na zboží připravené k expedici - právě ve skladu, kde se starám o příjem zboží, jeho expedici a navažování produktů pro naše zákazníky. Mám ráda pocit, když vím, že každý balíček, který odchází z našich skladových prostor, přinese radost a uspokojení někomu tam venku.

Když nejsem ve skladu, najdete mě tam, kde zní hudba a lidé si užívají tradice – při zpěvu a folklóru. Zpěv a folklór jsou pro mě koníčky, které mi umožňují vyjádřit lásku ke své kultuře, tradicím a předkům. Mé srdce bije pro mou rodinu, se kterou jsem díky této kombinaci našla své štěstí a harmonii v životě.

Chcete být součástí našeho týmu?

Zobrazit volné pozice