Doprava zdarma nad 1100Kč
Návrat do školy - jak ho dětem ulehčit a na co se připravit?

Návrat do školy - jak ho dětem ulehčit a na co se připravit?

Prázdniny se velmi rychle přehouply do svého konce a to znamená jediné - nezadržitelně se blíží září a s ním i pravidelná školní docházka pro děti a dospívající. Pro rodiče to znamená pár hektických dní, kdy se musí opět vše zaběhnout do své rutiny. Na začátku určitě navštívíte papírnictví, oddělení učebnic v knihkupectví. Pořídíte nové věci do tělocviku, nové přezůvky a další věci, které na začátku školního roku jsou potřeba. Co by vám nemělo chybět z dětské kosmetiky?

Valentýn: Vyberte růže, které pleti prospívají

Valentýn: Vyberte růže, které pleti prospívají

Den svatého Valentýna připadá každoročně na 14. února. Jde o den, kdy si mají zamilovaní vyznávat lásku. Ač jde o anglosaský svátek, který k nám dorazil ze zámoří, je mnoho párů, které si v tento den vyznávají lásku, obdarovávají se většími i menšími dárky. Ať už je pro vás dnem lásky únorový svátek nebo tradiční český první máj, dát najevo svému partnerovi či partnerce lásku, je vždycky krásné.

Výroba domácího balzámu

Výroba domácího balzámu

Vyrobit si vlastní balzám na rty nebo na tělo může být jednoduché a zábavné a domácí výroba kosmetiky je skvělý způsob jak snadno pečovat o svou pleť pomocí přírodní kosmetiky. Následující postup ukazuje příklad, jak si můžete vyrobit domácí balzám na rty.

5 tipů jak se zbavit celulitidy

5 tipů jak se zbavit celulitidy

Celulitida je naprosto běžnou součástí našich životů. Je dokázano, že více než 85% žen nad 21 let s ní bojuje. A hoci nemá negativní dopad na naše fyzické zdraví, to psychické umí nepěkně potrápit. :-/

Jak v létě bojovat s nepříjemným hmyzem?

Jak v létě bojovat s nepříjemným hmyzem?

Na léto se spousta lidí těší celý rok. Slunce, teplo, období dovolených a dlouhých večerů. S tímto vším však přichází i nepříjemný hmyz. Umí být velmi otravní, štípnutí od něj nepříjemné a chránit se proti němu je proto velmi důležité. Repelenty často obsahují chemické látky, které komáry a jiný hmyz odpuzuje, zároveň si jej však obvykle aplikujeme na celé tělo. Při hledání toho správného repelentu proti hmyzu jste jistě narazili i na produkty označené jako přírodní. A tady vzniká dilema. Je přírodní repelent dostatečně účinný a jak se liší od ostatních dostupných možností? V článku se proto podíváme na to, čím se přírodní repelent proti hmyzu odlišuje od svých chemických alternativ.

Celulitida: příčiny, léčba, tipy a triky

Celulitida: příčiny, léčba, tipy a triky

Na úvod je důležité si ujasnit, že celulitida je zcela normální, přirozená a může postihnout lidi všech tvarů, velikostí, věku a pohlaví. Za druhé, to, že máte celulitidu, vás nedělá o nic více nebo méně hodnými. A konečně to nejdůležitější – celulitida není skutečným ukazatelem toho, jak moc jste zdraví. Můžete být nejzdravější verzí sebe sama a přesto mít celulitidu.

Doba po otevření produktu vs. datum spotřeby

Doba po otevření produktu vs. datum spotřeby

Dvě informace, které někteří výrobci a spotřebitelé často považují za nepřehledné, jsou dátum spotřeby a období po otevření (PAO). V tomto článku objasníme rozdíly mezi oběma povinnými označeními.

Kolagen jako lepidlo?

Kolagen jako lepidlo?

Každá žena (někdy i muž :)) po 25ke číta o nevyhnutnosti kolagenu jako současti boja se stárnutím. Jakou úlohu tedy zohráva kolagén v péči o plet?

Nápady na aktivity v karanténě

Nápady na aktivity v karanténě

Namísto soustředení sa na věci, které během karantény nemůžeme dělat, rozhodli jsme se zaměriť na seznam činností, které spomalen životní styl umožňují.

Ověřené postupy při recyklaci kosmetiky

Ověřené postupy při recyklaci kosmetiky

Kosmetické obaly zabírají asi 1/2 celého prostoru skládky. Každý rok je vyrobeno více než 120 miliard kusů obalů. Co se všemi těmi kosmetickými obaly? Jak můžeme jako nakupující snížit zatížení skládky?

Tipy pro správné opalování

Tipy pro správné opalování

Opalování má pro naše tělo velké množství benefitů. Za prvé sluneční paprsky zvyšují naše hladiny serotoninu, který zlepšuje náladu a podporuje pocit štěstí. Vystavování se slunci pomáhá tělu vytvářet vitamín D, který příznivě působí na pokožku, vlasy, nehty, zuby a kosti.

Co jsou potničky?

Jak se vyhnout potničkám a nenechat si znepříjemnit léto?

Nejen my z nás, kteří se spálíme na slunci, bojujeme v létě s vedry. jste na dovolené nebo si užíváte příležitostně slunečný den doma, naše pokožka trpí UV zářením více než jen spálením. Potničky a vyrážky způsobené slunečním zářením a přehřátím jsou dalšími častými následky příliš dlouhého času stráveného na slunci. Nejčastěji postihovány osoby jsou se světlým, citlivým typem pokožky.

Valentýn

Valentýnské dárky - 6 tipů

Den svatého Valentýna je svátek slaven všude ve světě. Čtrnáctý únor je pro většinu lidí považován za nejromantičtější den v roce. Věděli jste, že až 98 milionů Američanů se hlásí k slavení tohoto svátku?