Akcia - 30% Výpredaj Bio

1330

Certifikáty

Na sklade

392 czk s DPH

560 czk

168 czk s DPH (30%)

ks

Opalovací krémy od značky We Love the Planet jsou vyrobeny z čistě přírodních materiálů, bez použití syntetických chemikálií či hliníku. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Přírodní opalovací krém v tyčince SPF20 We Love The Planet 50 g

We Love Sunscreen jsou v nabídce s ochranným faktorem SPF 20 a SPF 30. Tento krém je hypoalergenní, a proto je vhodný i pro nejcitlivější pokožku. S Obsahem 100% přírodních ochranných filtrů splňuje tento výrobek právní předpisy na ochranu korálových útesů. S SPF 20 a SPF 30 získáte nejlepší možnou ochranu před sluncem. Procento ochrany SPF 30 je až 97%. Toto je nejvyšší nabízen faktor We Love The Planet, protože SPF 50 poskytuje pouze 1% dodatečnou ochranu. Kromě toho, SPF 50 s pouze přírodními filtry vždy zanechá na kůži bílou vrstvu.

  • ŽÁDNÉ MINERÁLNÍ OLEJE: Žádné minerální oleje v opalovací tyčince. Díky tomu nemůže být narušen pocit tepla a chladu na pokožce čímž se zabraňuje jejímu poškození
  • Triglyceridy: Výborně hydratují a regenerují. Tato složka se skládá z karboxylových kyselin, které jsou identické s tuky již přítomnými v pokožce.
  • OLEJ Z JADER ŘEPY: Řepkový olej je obsahuje množství antioxidantů, které poskytují ochranu proti stárnutí pleti po opalování.
  • OXID TITANIČITÝ: Oxid titaničitý je stejně jako oxid zinečnatý přírodní minerál, který zklidňuje pokožku. Patří mezi UV filtry, které zjemňují pokožku.
  • KUKUŘIČNÝ ŠKROB: Dělá pleť sametově hebkou. Vysoká absorpční schopnost škrobu zachycuje oleje a pot z pokožky.
  • OXID ZINEČNATÝ: Oxid zinečnatý je přírodní minerál, který zklidňuje vaši pokožku. Tento UV filtr poskytuje ochranu před paprsky UVA a UVB. Je to minerální filtr, který zůstává na pokožce
  • Hlinitanový TRISTEARÁT A OXID HLINITÝ: Se používají pro potahování oxidu titaničitého a oxidu zinečnatého. Tyto částice pokrývají nepatrnou tenkou vrstvou. Tato malá vrstva zabezpečuje ochranu přírody před škodlivými vlivy oxidu titaničitého a oxidu zinečnatého; opalovací krém nemá vliv na mořský život. Takže neváhejte jít do moře!

Kontaktujte nás!