Novinka Bio

2123

Certifikáty

Není skladem

206 czk s DPH

ks

Na dezinfekci pracovních ploch a zařízení v kuchyni. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Dezinfekční čistič Sonett 500 ml

Především bojuje proti všem chřipkovým vyruší, H1N1, H5N1, HIV, noroviry, také proti houbám, kvasinkám a bakteriím. Dezinfikuje pracovní plochy a zařízení v kuchyni, sanitární plochy, ordinace apod. Je 100% rostlinný, bez petrochemie. Vhodný pro septik a filtrační systémy.

Složení: rostlinný alkohol (ethanol) 700g / kg (70%), <1% esenciální olej ze šalvěje a levandule * (obsahuje linalool *), vířená voda do 100% objemu (* BIO) Upozornění: Hořlavý! Používejte pouze v dobře větraných místnostech, mimo dosah zdrojů zapálení. Nevdechujte aerodóly. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte čistou vodou a následně vyhledejte lékařskou pomoc.

Likvidace: Výrobek i obal, který je tekutinou zasažen likvidovat jako nebezpečný odpad!

Použití: Roztok je vhodný na všechny povrchy, které jsou odolné vůči alkoholu. Nastrikajte souvisle na povrch a nechte působit. Pak dosucha vytřete.

Doba působení: viry 30 sec., bakterie 5 min., Houby a kvasinky 15 min. Sektor C (společné stravování) slabě znečištěné: 20 ° C, koncentrovaný, 15 min .; Sektor A (maso a potraviny živočišného původu) slabě znečištěné: 20 ° C, koncentrovaný, 30 min.

Certifikáty: RED DOT AWARD, ECO garantuje, STOP-CLIMATE-Thang

Konzistence
roztok
Problémy
Upratovanie

Kontaktujte nás!