Bio

1476

Certifikáty

Na sklade

99 czk s DPH

Dětská zubní pasta URTEKRAM 75 ml

Dětská zubní pasta s jemnou příchutí lékořice pečuje o citlivou ústní dutinu našich nejmenších, zejména díky obsahu antibakteriálních rostlinných výtažků. Přírodní složení obohacené o esenciální olej z fenyklu chrání celé ústa před vznikem zubního kazu a zároveň působí protizánětlivě.

Zubní pasta pro děti působí pozitivně při růstu zubů, mírní bolest a urychluje prořezávání zubů. Pasta je mimořádně vhodná pro pravidelnou péči o dětský chrup, chrání před zubním kazem a povlakem.

Pasta využívá čistící sílu uhličitanu vápenatého, která však šetrně a spolehlivě odstraňuje z chrupu nečistoty. Při výběru vhodné kartáčky zároveň podporuje přirozenou bělost chrupu. Křída v kombinaci s esenciálním olejem z fenyklu působí protizánětlivě, léčivo a chrání před vznikem drobných zánětů.

Použití:

Množství o velikosti hrášku naneste na kartáček a krouživými pohyby vyčistěte chrup. Používejte dvakrát denně. Zabraňte spolknutí.

Složení:

Calcium Carbonate, Aqua, Glycerin1), Aloe Barbadensis Leaf Extract2), Xanthan Gum, Foeniculum Vulgare Oil2), Commiphora Myrrha Oil, Magnolia Officinalis Bark Extract, Limonene. 1) Made using organic ingredients, 2) Organic agriculture

Konzistence
pasta
Objem
75 ml

Kontaktujte nás!