DOPRAVA ZDARMA nad 1500Kč

MycoMedica

MycoMedica je ryze česká rodinná firma, která byla založena v roce 2010. Zakladatelem byl Milan Schirlo, který se již 20 let zabývá vitálními houbami a tradiční čínskou medicínou: "Když jsme firmu zakládali, dali jsme si za cíl vyrábět kvalitní a poctivé produkty, které budou lidem skutečně pomáhat."

Používáme houby pěstované v čínských provinciích AnHui, Fujian a Jiangxi, tedy v oblastech prakticky nedotčených průmyslem a civilizací. Pesticidy, těžké kovy, mikroorganismy, plísně, radioaktivita, to jsou nebezpečí, před kterými je třeba HOUBOVOU surovinu bezpodmínečně chránit.

Všechny HOUBOVÉ suroviny, které používáme k výrobě našich produktů, jsou před zpracováním testovány v německé nezávislé laboratoři Agrolab na více než 500 druhů známých těžkých kovů, pesticidů a pro člověka nebezpečných mikroorganismů. Tyto testy jsme schopni poskytnoust na vyžádání. Klasické testy jsme rozšířili také o testování na polycyklické aromatické uhlovodíky (PAHs), které jsou karcinogenní, mohou ovlivnit vývoj plodu a jsou spojovány s kardiovaskulárními chorobami.

Zobrazit filtry
Věrnostní program
Věrnostní program

Odměňujeme za každou recenzi produktů.

Odborné poradenství
Odborné poradenství

Poskytujeme nejlepší kvalitu služeb a výrobků.

Spolehlivost dodání
Spolehlivost dodání

Vlastní sklady zaručují rychlost a spolehlivost dodání.

Vlastní výroba
Vlastní výroba

Vytváříme a vyrábíme pro vás kvalitní produkty.

Doprava zdarma
Doprava zdarma

při nákupu nad 1500kč.

Garance spokojenosti
Garance spokojenosti

Nepasuje? Vraťte.

Odborné poradenství
Odborné poradenství

Rádi vám s výběrem poradíme.

Odměna za recenzi
Odměna za recenzi

Recenze = až 10Kč zpět.