Doprava ZDARMA nad 1100Kč

Kosmetická řada je vhodná pro jakýkoli typ pleti a každý věk. Řada obsahuje 17 produktů, které kombinují účinné složky, jako je například vzácný růžový olej, osvědčený extrakt z černého kaviáru a diamantový prášek.

Výroba oleje z Rosa Alba (Bílá růže) stojí téměř dvakrát tolik jako z tradiční bulharské růže olejné. Výroba 1 kilogramu oleje z Rosa Damascena vyžaduje 3 tuny lupenů růží, zatímco na stejné množství oleje je zapotřebí 6 tun čerstvě natrhaných lupenů Rosa Alba. V Bulharsku se vyrábí jen malé množství oleje z bílé růže. Tento olej je podstatně dražší a používá se při výrobě luxusních parfémových produktů a aromaterapii. Bílá růže má lehčí, specifičtější a jemnější vůni

Aplikace růžového oleje z Bílé růže:

 • Kontroluje a vyrovnává kožní maz,
 • je vhodný pro jakýkoli typ pleti,
 • obnovuje přirozenou hladinu pH pokožky a stahuje póry,
 • skvělý pleťový toner pro osvěžení a oživení,
 • zvlhčuje a udržuje vlhkost v pokožce delší dobu - čímž se pokožka stává hladší, jemnější a elastickou.

Aplikace růžové vody z bílé růže:

Růžová voda z Rosa Alba se získává destilací čerstvých růžových lístků vodní párou. Jedinečná vůně růžové vody je způsobena kombinací zcela přírodních ingrediencí a jedinečností růže.

 • Skvělý pleťový toner pro osvěžení, oživení a hydratování,
 • zklidňuje pokožku v případě vyrážek a alergií,
 • má protizánětlivé, antialergické a vyhlazující vlastnosti,
 • její antibakteriální vlastnosti pomáhají při léčbě akné,
 • obsahuje látky, které regenerují poškozený krevní oběh a udržují vodní rovnováhu pokožky,
 • udržuje rovnováhu pH, stimuluje regenerační procesy a poskytuje úlevu od akné a spálenin.

KLÍČOVÉ INGREDIENCE v linii DIAMOND ROSE

RŮŽOVÝ OLEJ ROSA ALBA má tonizující účinek, obnovuje pevnost a pružnost pokožky, pomáhá při neutralizaci škodlivých volných radikálů. Vhodný pro všechny typy pleti.

RŮŽOVÁ VODA ROSA ALBA 100% čistá destilovaná růžová voda získaná z čerstvých lupen Rosa Alba. Vyznačuje se jemným květinovým aroma. Má hydratační, regenerační a tonizující vlastnosti. Je bohatá na biologicky aktivní složky a má univerzální účinek. Díky přítomnosti specifických cukrů mezi látkami, které obsahuje, má růžová voda Rosa Alba schopnost ulevit podráždění pokožky a následně ke zmírnění alergických reakcí.

EXTRAKT ČERNÉHO KAVIÁRU je bohatý na Omega-3 mastné kyseliny, karotenoidy, bílkoviny a vitamíny D, 82 a B12. Má intenzivní výživný, protizánětlivý a energizující účinek

DIAMANTOVÝ PRÁŠEK – Vědci zjistili, že drahé kameny mají schopnost zpomalit proces stárnutí a objevení se prvních jemných linií vrásek. Diamantový prášek působí tak, že složky směřuje do hlubších vrstev epidermy, kde stimuluje tvorbu kolagenu a chrání pokožku před škodlivými vlivy slunečních paprsků a prostředí.

FUCOCERT je polysacharid získaný vysoce kontrolovaným biotechnologickým procesem. Dodává pokožce optimální hydrataci a hedvábnou hebkost na dotek. Vytváří lehký ochranný film s vysokým obsahem vlhkosti, který účinně hydratuje pokožku. Působí integrovaným způsobem – okamžitě hydratuje pokožku a poskytuje až 8 hodin hydratace

ORSIRINE ISR – sirtuiny jsou klíčové enzymy pro lidi. Jejich hlavní funkcí je obnova poškozených buněk a prodloužení jejich životnosti. Sirtuiny stabilizují molekuly DNA proti negativnímu účinku stresových faktorů. Zvyšují vitalitu buněk, aktivně bojují proti stárnutí. ORSITINE ISR je standardizovaný extrakt z rýže, který bojuje proti stárnutí tím, že chrání buněčnou vitalitu a dlouhověkost. Snižuje stárnutí buněk, chrání pokožku a obnovuje ji po vystavení a poškození UV zářením a oxidačním stresem. Zlepšuje vzhled a vitalitu pokožky.

ALPAFLOR EDELWEISS B je extrakt z plesnivce pěstovaného organicky ve Švýcarsku. Květ Plesnivec je symbolem čistoty a přirozené rovnováhy. Skrývá v sobě obrovskou vnitřní sílu – roste ve velmi vysoké nadmořské výšce a je vystaven silnému UV záření a extrémním klimatickým podmínkám. Helvetia, speciální plesnivec, byl získán podle švýcarských ekologických norem a principů. Obsahuje mimořádně vysoké hladiny kyseliny leontopodové, specifické pro rostlinu, která je silným antioxidantem. Tato kyselina má schopnost neutralizovat volné radikály a chránit buněčnou DNA. Prokazatelně stimuluje buněčné geny a proteiny zodpovědné za epidermální ochranu. Chrání a regeneruje kožní bariéru, snižuje ztrátu vlhkosti z epidermis. Zlepšuje odolnost pokožky vůči UV záření a jiným environmentálním stresovým faktorům. Pomáhá pokožce udržovat její vlastní rovnováhu a výrazně snižuje její citlivost.

KREATIN je koenzym přirozený pro pokožku. Dodává buňkám energii a prokazatelně aktivuje a urychluje buněčné funkce. Působí integrovaně – posiluje přirozené obranné mechanismy pokožky, poskytuje její dlouhodobou hydrataci, účinně odstraňuje mimické vrásky a stahuje otevřené póry. Zvyšuje přirozenou úroveň vlhkosti v pokožce stimulací produkce ceramidů v horní části epidermu. Kreatin přímo stimuluje regenerační mechanismy pokožky a zpomaluje proces stárnutí

GLUADIN WLM BENZ pšeničný mikroprotein vyvinutý pro hloubkovou penetraci, účinnou ochranu a regeneraci vlasů. Má uhlazující vlastnosti a vytváří kolem každého vlasu film, který jej chrání před každodenními agresory (česání, styling, barvení). složka zklidňuje podrážděnou pokožku hlavy díky svému prokázanému protizánětlivému účinku.

NUTRILAN MILK zlepšuje tón pleti a posiluje vlasy.

FIBERHANCE™ BM SOLUTION - Inovativní patentovaná molekula vyvinutá speciálně pro posílení vlasů zevnitř. Díky svému multifunkčnímu mechanismu proniká hluboko do vlasového vlákna a zvyšuje jeho sílu až třikrát.

GLUADIN WLM BENZ je pšeničný mikroprotein pro hloubkovou penetraci, ochranu a regeneraci vlasů - od kořínků až po konečky. Působí protizánětlivě a zklidňuje podrážděnou pokožku.

PANTENOL (Pro-vitamin 85) regeneruje vlasy zbavené živin a poškozené škodlivými účinky slunce, voda a špatné klimatické podmínky. Působí po celé délce vlasu a chrání jej před poškozením při česání, sušení a styling.

Zobrazit filtry