Doprava ZDARMA nad 1100Kč

Koloidní stříbro je termín používaný jako opis drobných částeček stříbra obsažených v tekutině. Normální filtrační proces by je vzhledem k jejich malé velikosti neodstranil. Velikost částic stříbra v koloidním stříbře se může lišiť, ale některé jsou tak malé, že sa označují jako „nanočástice“. To znamená, že mají velikost menší než 100 nm a jsou pouhým okem neviditelné.

Stříbro se v minulosti používalo jako univerzální lék na různé infekce a nemoc předtím, jako se vyvinuly moderné antibiotiká. Jako přirozená součast lidského těla podporuje mozkovou činnost.

V poslední době vzrůsta jeho popularita a někteří tvrdí, že dokáže nahradit antibiotiká nebo jiné léčebné postupy při léčbě bakteriálních, virových a plísňových infekcí. Menší počet lidí prohlasuje, že pomáhá při léčbě nemocí, jako jsou herpes, borelióza, tuberkulóza a dokonce HIV/ AIDS.

Antibakteriální tuhé mýdlo Biofresh Protect se stříbrnou a růžovou vodou

Možnosti užívaní koloidního stříbra jsou buď přímo na pokožku, nebo jako doplňek stravy.

Jak funguje koloidní stříbro?

Tvrdí se, že koloidní stříbro má široké antibakteriální a antiseptické účinky, když se podává ústně nebo na rany.

Není známo jak přesne funguje, ale výskumy naznačují, že poškozuje buněčné membrány baktérií, čímž poškodí jejich DNA, což vede k smrti buňky. Fakt, že studie prokázali, že koloidní stříbro dokáže usmrtit širokou škálu baktérií, se premítl do jeho použití v některých zdravotníckých produktech, jako sú krémy a obvazy na rány a lekářske vybavení.

Ionty stříbra se uvolňují ze stříbrných částic při styku s vlhkostí, např. tělesnými tekutinami.

Případ „Modrého muže“

Kromě slávne Gwyneth Paltrow upozornil na požívaní roztoku aj Paul Karason. Ve snaze zatočit s dermatitídou na tváři dlouhodobě užíval silně koncentrovanou homemade sloučeninu stříbra. Domácí samoléčbou si přivodil argýriu, sfarbení pokožky a slizníc namodro.

Zatočit s mikroorganizmamy a udržet dobré zdraví bez hrozby „šmoulového syndrómu“ můžete pomocí stříbrné vody od PROTECTU v naší nabídce. Stříbrná voda je výborná nejen na čištění rukou a drobných poranění, ale pomáhá i při léčbě akné, pamatujte však, že vše s mírou :)

Použití:

  • Pokud používáte stříbrnou vodu na čištění rukou nebo jiných částí těla, používá se přímým nastříkáním.
  • Pokud ji chcete používat na pleť, nastříkejte ji na vatový tampon a jemně s ní přejíždějte po vyčištěné tváři.

V nabídce také najdete antibakteriální mýdla se stříbrnou vodou, vhodné i pro citlivou pokožku se sklonem k ekzémům.