DODATEČNÁ SLEVA s kódem | DOPRAVA ZDARMA nad 1500Kč

Péče o zuby - Kvítok

Objevte přírodní péči o zuby například od značek Aroma, Nordics a Wooden Spoon. Nabízíme široký sortiment bio a přírodních zubních past nebo past bez fluoridu pro dospělé i děti. Naše nabídka zahrnuje také vysoce kvalitní eko kartáčky a další doplňky pro účinnou a šetrnou péči o zuby a dásně.

Zobrazit více
Na vaše dotazy odpoví Linda

Pracovní dny 7:30 - 16:00
Rychlý kontakt
Zobrazit filtry

Objevte přírodní péči o zuby například od značek Aroma, Nordics a Wooden Spoon. Nabízíme široký sortiment bio a přírodních zubních past nebo past bez fluoridu pro dospělé i děti. Naše nabídka zahrnuje také vysoce kvalitní eko kartáčky a další doplňky pro účinnou a šetrnou péči o zuby a dásně. Snažíme se pomoci našim zákazníkům vybrat si ty nejlepší produkty pro jejich zdravé zuby a dásně s ohledem na ekologii i zdraví.

Důkladná zubní hygiena je základem pro zdravé zuby a dásně. Vyhněte se nepříjemným problémům jako jsou citlivé zuby, zanícené dásně nebo zubní kaz. V e-shopu Biorůže máme širokou nabídku produktů pro zubní hygienu. Pro zdravé a zářivé zuby je třeba používat vhodný zubní kartáček a zubní pastu, doplněné o mezizubní kartáčky a zubní nit, díky kterým vyčistíte i špatně dostupná místa. Poznejte produkty našich oblíbených značek, které jsou vhodné pro vás, ale i pro vaše děti.