Doprava zdarma nad 1100Kč
Nevíte si s něčím rady?
Náš odborník Vám poradí
Rychlý dotaz

Využijte naší nabídky produktů pro zdravější životní styl a dopřejte svému tělu důležité vitamíny. V e-shopu Biorůže najdete různá balení vitamínů a výživových doplňků, které podpoří váš imunitní systém, přispějí k normálnímu stavu vašich svalů a kostí, podpoří zdravý vzhled vlasů a nehtů a celý váš organismus. Objevte také chutné želatinové vitamíny, které si oblíbí zase vaše děti. Pochutnejte si také na zdravých potravinách a čajích, jako je…

Zobrazit více
Zobrazit filtry
Domácí přírodní repelenty proti komárům a dalšímu hmyzu

Domácí přírodní repelenty proti komárům a dalšímu hmyzu

Léto je čas venkovních aktivit a zábavy, ale také hmyzu, jako jsou komáři a klíšťata, který může být nejen otravný, ale také přenášet nemoci. Proto je důležité chránit se před hmyzem a používat repelenty. Existuje mnoho typů repelentů, ale mnoho z nich obsahuje chemikálie, které mohou být škodlivé pro zdraví a pro životní prostředí. Proto se stále více lidí obrací k přírodním repelentům.

Účinky omega kyselin na krásu pleti a vlasů

Účinky omega kyselin na krásu pleti a vlasů

Nenasycené mastné kyseliny, tzv. omega, jsou jedny z vědecky nejstudovanějších živin. Kromě všeobecně známých pozitivních účinků na zdraví srdce a cév, účinky v boji proti depresi a snížení zánětů mají významný vliv také na krásu pleti a vlasů.