Doprava ZDARMA nad 1100Kč
Péče o dětskou pokožku

Péče o dětskou pokožku

Kůže je největší orgán v těle, proto je nezbytné naučit dítě několik důležitých rad, jak si udržet zdravou pleť. Zavedení pevné rutiny péče o pleť pomůže předejít v budoucnu některým problémům. Děti jsou neustále vystavovány velkému množství nečistot a choroboplodných zárodků, proto je důležité, aby se naučili, jak správně pečovat o svou pokožku. Časný začátek zajistí, že se o svou pokožku budou starat i do dospělosti.

Ověřené postupy při recyklaci kosmetiky

Ověřené postupy při recyklaci kosmetiky

Kosmetické obaly zabírají asi 1/2 celého prostoru skládky. Každý rok je vyrobeno více než 120 miliard kusů obalů. Co se všemi těmi kosmetickými obaly? Jak můžeme jako nakupující snížit zatížení skládky?

Alteya Organics

Alteya Organics. Věděli jste, že..?

Výtažky z růží se v kulturách používají celá desetiletí. Díky své aromatické vůni, kompatibilitě s každým typem pleti a mnohým výhodám jsou dodnes široce používaáy. Populárny představitel, Alteya Organics, se pozornosti těší u mnoha pravidelných užívatelů, ale jsou i tací, kteří s růžovými produkty teprve začínají, nebo jim zatím nevěnovali pozornost. Za pozornost však stejně stojí jejich pestrá škála nejrůznejších organických rostlinných extraktů, olejů a bylin.

Zubní péče Nordics a seznam zakázaných složek

Zubní péče Nordics a seznam zakázaných složek

Nordics se zaměřuje na vytváření lepších příležitosti pro každého, aby si každý mohl dovolit koupit vysocekvalitní výrobky ústní péče. Proto řekli „ne“ některým z nejběžněji používaných kosmetických přísad a vydali se na dlhou, ale mnohem uspokojivější cestu čistých etiket.

Jak zklidnit podrážděnou citlivou pokožku?

Jak zklidnit podrážděnou citlivou pokožku?

Citlivá pokožka reaguje velmi snadno na množství faktorů, jako je počasí, produkty nebo hormony. Reakce se mohou lišit od lehkého podráždění přes zarudnutí, suchost pokožky až po větší problémy, ako je rosacea a olupování pokožky. Zapálená citlivá pokožka se může použitím nesprávných výrobků zhoršit. Dále stav pleti mohou zhoršovat osobní problémy, jako je stres nebo úzkost. Pokud máte citlivou pokožku a ste náchylní na podráždění, provedeme vás různymi způsoby, které vám pomohou pokožku uklidnit.

Doba po otevření produktu vs. datum spotřeby

Doba po otevření produktu vs. datum spotřeby

Dvě informace, které někteří výrobci a spotřebitelé často považují za nepřehledné, jsou dátum spotřeby a období po otevření (PAO). V tomto článku objasníme rozdíly mezi oběma povinnými označeními.

Nejefektivnější složky pro zralou pleť

Nejefektivnější složky pro zralou pleť

Zvraťťe čas námi a těmito nezbytnostmi. Každá z nejlepších ingrediencí dodává pokožce mládí odlišnými způsoby a každá z nich má své vlastní výhody.

Průvodce pleťovými maskami

Průvodce pleťovými maskami

Ponořme se do základů používání masek v rutinní péči o pleť a porovnejme si různé typy pleťových masek.

Růžové pečení

Růžové pečení

I vy ste už unavení z nekonečného kolotoče vánočních povinností? Pokud máte už po krk pečení vánočních perníků a vanilkových rohlíčků, máme pro vás inspirativní recepty. Kolegyňe Janka ich nejen připravila, ale i hezky ozdobila našimi produkty.

DeBa – stálice na bulharském kosmetickém trhu

DeBa – stálice na bulharském kosmetickém trhu

Antibakteriálni gel od značky Rubella jste mohli na Bioruži zaregistrovat už nejeden pátek. Konečně nastal čas rozšířit sortiment této značky v naši nabídce. Vždyť přece jde o největšího producenta v Bulharsku s obrovskými zkušenostmi a tradicí na trhu.

Velký přehled éterických olejů

Velký přehled éterických olejů

Přinášíme vám velký přehled éterických olejů a jejich využití při aromaterapii. Vyberte si vaši oblíbenou vůni nebo sáhněte po éterickém oleji, který přinese úlevu vašemu tělu, navrátí rovnováhu mysli nebo podpoří imunitu.

Jak na nepoddajné vlasy?

Jak na nepoddajné vlasy?

Neposlušné vlasy mohou být skutečnou výzvou. Jakmile se Vám konečne podarí vytvořit požadovaný vzhled, začne se vkrádat křepatení. Nebo hned od počátku vlasy totálně vzdorují vůči všem pokusům o vytvoření jakéhokoľliv stylu. Ukážeme Vám několik triků, které Vám pomohou skrotit neposlušné vlasy a udržet je na uzdě bez velkého úsilí.

Další