Doprava ZDARMA nad 1100Kč

Radoslav Conev v roce 2017 založil Biorůži. Nápad založit Biorůži ovšem nevznikl jen tak. Rado se totiž narodil mamince původem ze Slovenska a tatínkovi, který pochází z bulharského Údolí růží u Kazanlaku, a tak po vzoru své rodiny následoval stopy a volání svých předků a zasvětil svou kariéru bulharským růžím a jedinečné kosmetice, která z nich vzniká.

Z počátku jsme se v Biorůži věnovali hledání, výběru a distribuci kvalitních značek bulharské růžové kosmetiky, abychom tuto vzácnou květinu a její pečující vlastnosti přinesli do Slovenska a do Čech. S průběhem let se naše portfolio rozrostlo o řadu dalších unikátních značek. Díky zkušenostem s kvalitní přírodní kosmetikou jsme se ve výrobním řetězci postupně propracovali až k jednotlivým surovinám: sušeným bylinám, hydrolátům, silicím a olejům a dalším. Umíme poznat jejich kvalitu, vybrat ty nejlepší sklizně a produkty a poskytnout je dalším výrobcům na českém trhu pomocí naší spřátelené značky Herbilia.

Tím jsme se v Biorůži díky naším zkušenostem v oblasti kosmetiky a kosmetických surovin stali odborníky na péči o pleť. Nyní zbývá už jen poslední krok. Chtěli bychom Česku a Slovensku poskytnout něco, co naší kotlině chybí: Pravá česká  a slovenská přírodní péče o zdraví krásu.

Díky výrobkům z naší dílny budete moci pečovat o zdraví zevnitř pomocí unikátních doplňků stravy a o krásu své pleti vlasů a nehtů díky naší přírodní kosmetice

Vždy, když vyvíjíme nový produkt, přemýšlíme co nám chybí na kosmetické poličce nebo ve výživovém arzenálu a co pro sebe i pro vás můžeme vyrobit v Čechách nebo na Slovensku. Nejen, že je pro nás totiž důležité, abychom používali výrobky přírodního původu, ale také výrobky, které do našich domovů necestují přes půl světa. S naším týmem pro vás pečlivě vybíráme ty nejkvalitnější suroviny a rostlinné ingredience s důrazem na jejich účinné složky a na to, abyste svému organismu dodávali vždy pouze to, co potřebuje.

Tak vznikly naše dvě značky:

Hrotlife

Představujeme projekt Hrotlife.
V klasické medicíně často chybí komplexní vnímání problémů a člověk se ocitne v nekonečném koloběhu běhání po doktorech. Lidé (mladí i staří), kteří podcenili prevenci v oblasti zdraví, a chtě nechtě se ocitli ve slepé uličce.
Projekt Hrotlife je inspirován vysokohorskou přírodou, kde se všechno živé musí adaptovat na drsné podmínky, aby přežilo. Stresující život ve městech nás sice neohrožuje přímo na životě, ale nepříznivě ovlivňuje naše zdraví. Pokud budeme slepí k signálům našeho těla, snadno se můžeme ocitnout v situaci, ze které nalézt východisko už bude náročné. Adaptogeny a houby jsou jednoznačnou cestou jak svůj organismus posílit v boji se stresem a nástrahami „rychlého“ životního stylu.
Nabízíme nový koncept doplňků, které se u nás zatím objevují jen sporadicky. Chceme tyto přírodní adaptogeny představit i vám, abyste mohli objevit v sobě nepoznané.
Naleznete u nás jen tu nejvyšší kvalitu doplňků. Jsme v úzkém kontaktu s výrobci a pravidelně testujeme všechny výrobky, které prodáváme. Vybíráme si kvalitní dodavatele a produkty z biodynamického zemědělství, nebo divokou, avšak udržitelnou sklizeň přímo v lesích.

Venoc - Nahá příroda

Věříme, že v péči o zevnějšek méně je někdy více. Věříme, že pleti stačí dát to, co jí schází a ani molekulu navíc. A věříme ve svobodu nakombinovat si tu ideální rostlinnou synergii. Proto jsme vytvořili Venoc, se kterým budete moci pečovat o svou krásu jednoduše, cíleně a přírodně

Když pro vás tvoříme výrobky pro péči o vaši krásu Venoc, pečlivě vybíráme nejen jejich složení, rostlinu, ze které bude vaše pleťová voda nebo olej, ale i její původ, kvalitu a čistotu jednotlivých výtažků. 

Naším cílem je udržitelnost od výroby po vaši každodenní rutinu. 

Dopřejte své pokožce a vlasům ryze českou/slovenskou přírodní péči.