Doprava zdarma nad 1500 Kč

Zubní péče - Certifikát - VEGAN

Dobrá péče o chrup je pro děti důležitá, neboť vytváří základ pro celoživotní zdravé zuby a dásně. Zde je několik tipů pro péči o zuby u dětí:

  Zobrazit více
  Na vaše dotazy odpoví Linda

  Pracovní dny 7:30 - 16:00
  Rychlý kontakt
  Zobrazit filtry

  Dobrá péče o chrup je pro děti důležitá, neboť vytváří základ pro celoživotní zdravé zuby a dásně. Zde je několik tipů pro péči o zuby u dětí:

  • Začněte včas: Dobrá péče o zuby by měla začít hned, jakmile se dítěti objeví první zoubek. K čištění dásní a zoubků dítěte používejte měkký vlhký hadřík, a když dítě roste, přejděte na zubní kartáček s měkkými štětinami a vodu.
  • Podporujte správné návyky při čištění zubů: Pomozte svému dítěti čistit si zuby dvakrát denně, vždy alespoň na dvě minuty. Používejte fluoridovou zubní pastu, ale dávejte pozor, abyste jí nepoužili příliš mnoho, děti by ji mohly spolknout. V nabídce naleznete také pasty bez fluoridu.
  • Podporujte zdravé stravovací návyky: Povzbuzujte své dítě, aby jedlo zdravou a vyváženou stravu s nízkým obsahem cukru a vysokým obsahem živin. Omezte sladké občerstvení a nápoje a rozhodněte se pro zdravé občerstvení, jako je ovoce, zelenina a sýr.
  • Pravidelně navštěvujte zubaře: Naplánujte svému dítěti pravidelné zubní prohlídky, které začínají kolem jednoho roku života. To může pomoci včas zachytit jakékoli zubní problémy a zajistit, aby zuby a dásně vašeho dítěte byly zdravé.
  • Buďte dobrým vzorem: Dejte svému dítěti dobrý příklad tím, že budete sami praktikovat dobrou dentální hygienu. Pravidelně si čistěte kartáček a zubní nit a nechte své dítě vidět, jak pečujete o své zuby.

  Pamatujte, že dobrá péče o zuby je důležitou součástí celkového zdraví a může pomoci předcházet problémům se zuby a udržovat zářivý a zdravý úsměv. Naši zákazníci si oblíbili produkty značek Nordics Oral Care, Bebble a Aroma.