DOBRAVA ZDARMA nad 1500Kč

Tvář - Typ pokožky - normální

Vyzkoušejte přírodní kosmetiku a dopřejte své pleti pocit svěžesti. Přírodní make-upy se postarají o zakrytí nedokonalosti pleti a zároveň ji hydratují a vyživí do hloubky. Korektory vám pomohou zakrýt kruhy pod očima a jiné drobné nedostatky, tvářenky a bronzery vám zase rozzáří pleť. Vyberte si z nabídky produktů od značek Benecos a puroBio.

Zobrazit více
Na vaše dotazy odpoví Linda

Pracovní dny 7:30 - 16:00
Rychlý kontakt
Zobrazit filtry

Zakryjte své nedostatky pleti rychle a jednoduše díky kosmetice z e-shopu Biorůže. Vyzkoušejte přírodní kosmetiku a dopřejte své pleti pocit svěžesti. Přírodní make-upy se postarají o zakrytí nedokonalosti pleti a zároveň ji hydratují a vyživí do hloubky. Korektory vám pomohou zakrýt kruhy pod očima a jiné drobné nedostatky, tvářenky a bronzery vám zase rozzáří pleť. Vyberte si z nabídky produktů od značek Benecos a puroBio.

Zkrášlete svůj obličej s naší přírodní bio dekorativní kosmetikou pro líčení tváře. Naše produkty jsou vyrobeny z organických surovin a jsou šetrné k vaší pokožce i k životnímu prostředí. V naší nabídce najdete kvalitní makeupy, tvářenky a bronzery, které vám pomohou vytvořit dokonalý vzhled bez zbytečných chemikálií. Vyberte si své oblíbené produkty ještě dnes a vyzkoušejte to nejlepší z přírody

Girl, Makeup, Beautiful, Eyes, Hair, Fashion, Style