DOPRAVA ZDARMA nad 1500Kč

Šampony na vlasy - Typ pokožky - zralá

Získejte krásné a zdravě vypadající vlasy snadno a rychle. Vyberte si z naší nabídky šampon na problém, který vás trápí - šampon na vlasy bez objemu, na suché a poškozené vlasy, na mastné vlasy, proti lupům či proti vypadávání vlasů.

Zobrazit více
Na vaše dotazy odpoví Linda

Pracovní dny 7:30 - 16:00
Rychlý kontakt
Zobrazit filtry

Šampony na vlasy lze kategorizovat několika způsoby

Zde jsou tři možné kategorie:

1. Podle typu vlasů: Šampony na vlasy jsou často určeny pro určité typy vlasů. Například existují šampony na suché vlasy, šampony na mastné vlasy, šampony na jemné vlasy, šampony na barvené vlasy, šampony na poškozené vlasy a pod.
2. Podle složení: Šampony na vlasy se liší iv závislosti na složení. Existují přírodní šampony na bázi rostlinných extraktů, šampony s obsahem keratinu nebo kolagenu pro posílení vlasů, šampony s protizánětlivými složkami pro citlivou pokožku hlavy, šampony bez sulfátů a silikonů a mnoho dalších.
3. Podle účelu: Šampony na vlasy se také mohou dělit podle účelu. Existují šampony, které slouží k očištění vlasů, šampony s regeneračním účinkem na obnovu a hydrataci vlasů, šampony proti lupům, šampony s UV filtry na ochranu vlasů před slunečním zářením a mnoho dalších.

Získejte krásné a zdravě vypadající vlasy snadno a rychle. Vyberte si z naší nabídky šampon na problém, který vás trápí - šampon na vlasy bez objemu, na suché a poškozené vlasy, na mastné vlasy, proti lupům či proti vypadávání vlasů. Získejte větší objem nebo podpořte rychlý růst vlasů a zlepšete jejich celkovou kondici. V e-shopu Biorůže naleznete také chininové šampony, šampony s obsahem oleje z růží, tuhý šampon nebo šampony pro děti našich oblíbených značek Aroma, TianDe, Yoghurt of Bulgaria nebo Alteya Organics.

Věrnostní program
Věrnostní program

Odměňujeme za každou recenzi produktů.

Odborné poradenství
Odborné poradenství

Poskytujeme nejlepší kvalitu služeb a výrobků.

Spolehlivost dodání
Spolehlivost dodání

Vlastní sklady zaručují rychlost a spolehlivost dodání.

Vlastní výroba
Vlastní výroba

Vytváříme a vyrábíme pro vás kvalitní produkty.

Doprava zdarma
Doprava zdarma

při nákupu nad 1500kč.

Garance spokojenosti
Garance spokojenosti

Nepasuje? Vraťte.

Odborné poradenství
Odborné poradenství

Rádi vám s výběrem poradíme.

Odměna za recenzi
Odměna za recenzi

Recenze = až 10Kč zpět.