DOPRAVA ZDARMA nad 1500Kč

Napsali o nás

Biorůže v médiích

Jak udržitelně řešit plenkový problém? Teleráno - Markýza 21.3.2023

21.3.2023 jsme byli hosty v ranním vysílání Telerána na obrazovkách Televize Markíza - Radoslav Conev a jeho manželka Beata Coneva vyprávěli o problematice plenek v rámci zdraví pro miminko a ekologického dopadu plenek na planetu. Vysvětlovali jsme, jak dlouho se rozkládá standardní plena (až 300 let). Zároveň jsme představili eko pleny Woopies značky Wooden Spoon.

Proč právě Woopies?

Pleny Woopies od Wooden Spoon jsou ze 75% rozložitelné do 85 dnů. Následně jsme ukázali savost plenek Woopies a potvrdili fakt, že naše pleny Woopies vydrží opravdu hodně. Do plenky jsme v přímém přenosu nalili 500ml vody, kdy plenka i po takovém množstvě zůstala uvnitř suchá a nic nevyteklo.

Woopies plenky
blog: Jak správně vybrat plenky? 

Video: https://www.markiza.sk/relacie/telerano/epizoda/120958-21-3-2023

Pokud by vás zajímaly i další testy plenek s porovnáním plenek konkurence, videa naleznete zde:

  1. Absorpční test 3 plenek,
  2. Absorpční test plenky Woopies,
  3. Test hoření - Co skutečně obsahují pleny?

Naše zákulisí

Eshop Restart

V roce 2023 jsme byli součástí projektu Eshop Restart pod vedením Daniela Višňáka. V rámci toho jsme natočili video, kde představujeme naše zákulisí. Ve videu můžete vidět celý náš sklad a naše zaměstnance, kteří tvoří kolektiv při obsluhování maloobchodních zákazníků nebo velkoobchodních partnerů.

Testování naší kosmetiky

Spolupracujeme s různými portály v rámci testování přírodní a BIO kosmetiky. Cílem těchto testování je poskytnout lidem relevantní recenze produktů, se kterými dosud nepřišli do kontaktu. Věříme, že právě skutečné recenze běžných lidí, kteří mají možnost vyzkoušet naše produkty, mohou přispět při rozhodování ostatním.

Testuj.to

Spolupráci s testuj.to jsme začali již přibližně v roce 2020 kdy jsme dali na otestování opalovací kosmetiku Wooden Spoon. Naše spolupráce probíhá od té doby pravidelně každý rok, přihlášení nezávisle otestovali naše produkty a ověřili si jejich funkčnost. Po ukončení testování sepsali slovní recenze, vypsali klady i zápory jednotlivých produktů. Úspěšně jsme otestovali v roce 2022 opalovací krémy Wooden Spoon a dětské tělové máslo Wooden Spoon.

Test dětské máslo - doporučuje 94%

Test opalovací kosmetika - doporučuje 92%

Refresher.cz

Chemické látky obsažené v některých opalovacích krémech dokáží poškodit nejen pokožku, ale také přírodu. Proto jsme ve spolupráci s webem Refresher.cz připravili několik tipů, jak si vybrat správné SPF. V článku také vyvracíme mýty, kterým lidé stále věří, nebo to, proč upřednostnit minerální filtr před chemickým filtrem obsaženým v opalovacím krému.

Opalovací krémy Wooden Spoon

Kamzakrasou.sk

S portálem kamzakrasou.sk spolupracujeme také od roku 2020. Právě díky tomu si kosmetiku od nás zamilovali stejně jako my. Vzájemná spolupráce nás těší o to víc, že ​​v rámci jejich testování jsme mohli nabídnout hned několik produktů z našeho portfolia, díky kterému jsme mohli přispět k všeobecné informovanosti výhod a benefitů které spolu s kosmetikou přinášejí.

Test: Květinové vody Alteya Organics

Test: Woopies dětské EKO pleny Wooden Spoon

Test: Organická másla Alteya Organics (bambucká, kaková, kokosová, mangová)

Test 2022: Wooden Spoon Opalovací přípravky pro děti a celou rodinu.

Test 2021: Kosmetika na opalování od Wooden Spoon

Test: Růžová voda a celulózová obličejová maska ​​Alteya Organics

Věříme, že i následující roky vám ve spolupráci s Alenou Čabákovou budeme moci přinášet relevantní testování produktů, za kterými stojíme a proto si myslíme, že by je měl znát opravdu každý.

Nabídka květinových vod

Harmančeková voda bio sprej Alteya

All2test.com

V rámci spolupráce v roce 2023 jsme spolu s all2test.com dali možnost 50ti testerům otestovat levandulový čistící gel Ahttps://www.bioruze.cz/p/levandulova-voda-bio-spray-alteya-60-ml Alteya Organics, který jsme dali testovat 50 lidem v rámci Slovenska a Česka. Recenze můžete nalézt na pilulka.cz a pilulka.cz. Jednotlivé recenze si můžete přečíst pod obrázkem na jejich webu v sekci recenze.

Pilulka.sk
Recenze čistící gel
Recenze levandulová voda

Pilulka.cz

Recenze čistící gel
Recenze levandulová voda