Doprava zdarma nad 1100Kč
Nevíte si s něčím rady?
Náš odborník Vám poradí
Rychlý dotaz

Péče o pleť, nebo také skincare, zahrnuje řadu kroků a závisí na konkrétních potřebách každého jednotlivého typu pleti. Vybrat si můžete podle svého typu a potřeb, nebo vyzkoušet osvědčené řady luxusní BIO kosmetiky například od Alteya Organics, Resibo nebo Wooden Spoon. Pokud s přírodní kosmetikou teprve začínáte vyzkoušejte například výrobky značek Biofresh, My Rose, Yoghurt of Bulgaria. Zde jsou některé obecné tipy, jak udržovat zdravou a…

Zobrazit více
Zobrazit filtry
Jak si vytvořit správnou rutinu péče o vaší pleť?

Jak si vytvořit správnou rutinu péče o vaší pleť?

V současné době si lidé stále více uvědomují důležitost péče o své zdraví, tělo a pleť. Správná rutina totiž zajistí, že vaše tvář bude vypadat zdravě bez ohledu na znečištění, které by vám mohlo přijít do cesty. Od pravidelného mytí obličeje, přes čištění až po nanášení hydratačního krému. Pravidelná a správná péče o vaši pokožku a póry totiž zabrání vzniku akné, redukuje sluneční skvrny a dodává vaší pokožce zářivý a svěží vzhled.

Co je tonikum? A co je tonizace pleti?

Co je tonikum? A co je tonizace pleti?

Péče o pleť je důležitá pro udržení zdravé a krásné pokožky. Kromě pravidelného čištění a hydratace pokožky je důležité také používat tonikum, které pomáhá tonizovat a hydratovat pleť. V tomto článku se budeme věnovat tonikům, tonizaci a jejich důležitosti pro zdravou pleť.