Ylang-Ylang olej 100% Alteya Organics 10 ml

Odměňujeme za každou recenzi produktů.

Poskytujeme nejlepší kvalitu služeb a výrobků.

Vlastní sklady zaručují rychlost a spolehlivost dodání.

Vytváříme a vyrábíme pro vás kvalitní produkty.

při nákupu nad 1500kč.

Nepasuje? Vraťte.

Rádi vám s výběrem poradíme.

Recenze = až 10Kč zpět.
Ylang-Ylang olej 100% Alteya Organics 10 ml
Organický Ylang-ylang olej se získává z čerstvě natrhaných květů rostliny Canaga Odorata vodní nebo parní destilací. Ylang-ylang má exotickou, sladkou vůni a světlou žlutou barvu. Je známý svými silnými uklidňujícími účinky na mysl a tělo. Doporučuje se v případě frigidity a impotence. Pro svoji jedinečnou vůni je oblíbenou složkou parfémů a kosmetických přípravků. Díky působení na regulaci tvorby mazu má stimulační účinky na růst vlasů. Prostřednictvím masáže může působit uklidňujícím dojmem a navodit tak duševní i fyzickou pohodu. Je znám tím, že tlumí záněty a zmírňuje podráždění pokožky. Ylang-Ylang olej pozitivně ovlivňuje endokrinní a hormonální systém a pomáhá dosáhnout rovnováhy emocí.
Použití
- difuzujte, abyste si vychutnali jeho bohatou, sladkou, květinovou vůni a zažili jeho schopnost podporovat pocit klidu, pozitivity a rovnováhy,
- použijte ylang-ylang v masážní směsi, ke zvýšení libida a povzbuzení smyslnosti,
- vytvořte masku na vlasy, smícháním kokosového oleje s esenciálním olejem ylang-ylang ke stimulaci růstu vlasů.
Dobře se mísí s: bergamotem, kadidlem, pelargonií, grapefruitem, santalovým dřevem a vetiverem
Upozornění: Olej vždy zřeďte ve vhodném základě, může způsobit podráždění pokožky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojíte nebo máte zdravotní problémy, poraďte se se svým lékařem. Zabraňte kontaktu s očima, vnitřním uchem, sliznicemi a jinými citlivými částmi těla.
.
Složení
Cananga Odorata (Ylang Ylang) Flower Essential Oil*
*Certified organic ingredient
Aromaterapeuticky účinek | uklidňující, antidepresivní, hormonální soustava, afrodiziakální, péče o vlasy |
---|---|
Problémy | akné, problém s růstem vlasů, ztráta pevnosti |
Typ pokožky | normální, mastná, suchá, zralá |
Katarína Pajonková
KladyZaujímavá vôňa, netypicka
Magdalena Ziemianek
KladyPiękny zapach
Mia
KladySpolu s levandulí a neroli přidávám do bambuckého másla jako úžasně vonící krém na ruce.
ZáporyNic.
Hana
KladyNádherně voní. Používám do ultrazvukového difuzéru
Katarína Haas
KladyOlejček krásne vonia a svojou kvalitou si ma získal.
J.G
Kladykrásna vôňa, aromaterapia, používam ako parfém, rozotriem v dlaniach a navoniam telo...