(1)

Akcia

801

Certifikáty

Na sklade

689 czk s DPH

ks

18 jedinečných účinných složek pro krásu Vaší pleti, nehtů a vlasů. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Venira - komplexní péče o vlasy, nehty a pleť - 40 denní kúra - 80 dávek

Společnost TOPADROIT a.s uvádí na trh zcela nový originální výrobek jménem VENIRA pro péči o pokožku, vlasy a nehty. Tento preparát se díky pečlivě propracované receptuře vyznačuje vysokou komplexností v působení na pojivové tkáně, což se přímo projevuje na stavu a vzhledu pokožky, vlasů a nehtů. Zatímco jeden z nejznámějších konkurenčních výrobků obsahuje 16, jiný 10, nebo pouze 6 účinných složek, VENIRA je složena z 18 složek, z nichž každá hraje nezastupitelnou roli v působení na pojivové tkáně, pokožku, vlasy a nehty. Jejich funkce je především výživná, každá ze složek organismu dodává živiny potřebné pro tvorbu zdravé pokožky a pro perfektní kvalitu vlasů a nehtů.

VENIRA poskytuje pokožce ve vyvážené kombinaci nejrozmanitější živiny ve formě esenciálních aminokyselin, rostlinných extraktů, vitaminů, minerálů, kolagenu, MSM a hyaluronátu, které jsou nezbytné pro její správnou funkci, následnou kvalitu a dokonalý vzhled. Receptura obsahuje komplex 3 aminokyselin, samozřejmě v dostatečném množství, většina konkurenčních výrobků obsahuje pouze 2 aminokyseliny.

Extrakt z pivovarských kvasnic dodává potřebné vitamíny B, bílkoviny a minerály. Přeslička jako nejbohatší dostupný zdroj křemíku poskytuje tento nezastupitelný minerál pro udržování optimálního stavu pokožky, vlasů a nehtů – výrobek VENIRA jej obsahuje ve srovnání s konkurencí nejvíce. Některé v něm obsažené složky, např. kolagen, MSM, hyaluronát a další nejsou u obdobných výrobků na trhu součástí receptury vůbec, i když je jejich význam pro pojivové tkáně, vlasy a nehty podstatný. Měď je důležitá pro pigmentaci vlasů, selen a zinek pro udržování normálního stavu vlasů a nehtů, vitamín C pro správnou funkci kůže. 

AKTIVNÍ SLOŽKY

ve 2 kapslích a % RHP*

 

Pivovarské kvasnice

150 mg

L-methionin

150 mg

L-tyrosin

150 mg

L-cystein

150 mg

Kolagen hydrolyzovaný

100 mg

Extrakt s přesličky rolní (Equisetum arvense)

300 mg

Extrakt z kopřivy dvoudomé (Urtica dioica)

150 mg

MSM

100 mg

Hyaluronan sodný

50 mg

Zinek (citrát zinečnatý)

10 mg (100 %)

Měď (glukonát měďnatý)

1 mg (100 %)

Selen (seleničitan sodný)

80 μg (145 %)

Biotin

250 μg (500 %)

Vitamin C (kyselina L-askorbová)

80 mg (100 %)

Kyselina pantotenová (D - pantotenát vápenatý)

35 mg (583 %)

Kyselina listová

400 μg (200 %)

Vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid)

3 mg (214 %)

Vitamin A (retinyl acetát)

600 μg (75 %)

*referenční hodnota příjmu

Složení obalu kapsle: bovinní želatina, barvivo - oxid titaničitý.

Dávkovaní:

2 kapsle denně. První kapsli užite ráno před jídlem, druhú kapsli užijte večer, také před jídlem. Užíváním kapslí před jídlem zvyšuje celkovou vstřebatelnost a účinek.

Upozornění:

Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C v dobře uzavřeném obalu. Minimální trvanlivost je do konce data uvedeného na obalu. Výrobek by neměly konzumovat osoby se zánětem či poškozením ledvin (z důvodu obsahu křemíku). Výrobek mohou užívat diabetici, těhotné a kojící ženy pouze po konzultaci s lékařem.

Země původu

Česká republika

30. 04. 2019, 23:51

vlasy a nechty sa rozhodne zlepšili

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Kontaktujte nás!