Doprava zdarma od 950 Kč
Včelí vosk 100% Bio Alteya 120 g
Včelí vosk 100% Bio Alteya 120 g
Novinka Bio

Včelí vosk 100% Bio Alteya 120 g

Alteya Organics

Pokud jste předpokládali, že včelí vosk lze využít pouze pro tvorbu svíček či barev, opak je pravdou. Obrovské zastoupení má také v kosmetických přípravcích a to díky jeho blahodárným vlastnostem, které příznivě působí na pokožku. Již od dávných dob se používal k ošetření ran či utišení bolestí kloubů. Vytvořte si svůj vlastní balzám na rty nebo sádlo na tělo a zkombinujte ho se svým oblíbeným rostlinným olejem, aby se snáze roztíral. Jeho antibakteriální a antimykotické vlastnosti navíc ochrání vaši pokožku. Více info

229 Kč
ks
Certifikáty
Kód produktu: 4412 Výrobce: Alteya Organics Přidat k oblíbeným produktům
Nevíte si s něčím rady? Náš odborník Vám poradí

Včelí vosk 100% Bio Alteya 120 g

Včelí vosk se vytváří ve voskových žlázách včel, které používají jako stavební materiál v úlu. Včelí vosk, používaný v dávných dobách jako prostředek k hojení ran a ošetření pokožky, se stal nedílnou součástí mnoha produktů péče o pokožku. Jeho výhody pro člověka se samozřejmě neomezují jen na tyto. Organický vosk se používá jako antibakteriální prostředek pro kloubní problémy a mnohé jiné. Včelí vosk taje při teplotě asi 65 - 70 stupňů a dobře se mísí s rostlinnými a éterickými oleji, čímž se získají přírodní a aktivní balzámy a mastičky.

Včelí vosk je směsí velkého množství mastných kyselin a je bohatý na vitamín A a proteiny. Tento univerzální včelí vosk lze použít při péči o rty či v kosmetických přípravcích na vlasy a pleť.

Certifikáty a ocenění

  • UNaTrue Certified Organic
  • Vegan (Veganské - čistě rostlinná strava bez živočišných produktů)
  • No Animal Testing (Bez testování na zvířatech)
  • Non-GMO (Bez geneticky modifikovaných látek)
  • Gluten-free (neobsahují lepek)

Složení

Cera Alba (Včelí vosk) *

* Ekologické certifikované složky

• Netestováno na zvířatech

• Zabaleno v recyklovaném papíře

• Vyrobeno v Bulharsku

Parametry
Konzistence tuhá
Objem 40 g
Bio ano