(1)

Bio

2112

Certifikáty

Na sklade

219 Kč s DPH

ks

Barevné tkaniny peří jemně a efektivně. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Tekutý prostředek na praní color máta & citrón Sonett

Je vhodný na všechny barevné textilie, pere jemně a efektivně, navíc zanechává přírodní svěží vůni z citronu a máty. Je 100% biologicky odbouratelný a vhodný pro septik a všechny ekologické čističky vod. S bio rostlinnými olejovými mýdly, bez enzymů, bez GMO.

Použití: Praní při 30 ° 40 ° 60 ° C. Na všechny barevné textilie z bavlny, lnu, konopí, mikrovláken, membrán (flís, Softshell, GORE-TEX apod.) A smíšených tkanin.

Složení pdľa Nařízení (EC) č.648 / 2004: 15-30% mýdlo z řepkového oleje * / slunečnicového oleje *, 5-15% neiontové tenzidy (cukerné tenzidy), 5-15% citráty, 5-15% rostlinný alkohol ( ethanol), 1-5% aniontové tenzidy (alkoholový sulfát kokosového oleje), 1-5% aniontové tenzidy (sulfát ricinového oleje), <1% esenciální olej z litsea *, z máty *, z hořkého pomeranče (petitgrain) *, olej z citronové trávy *, borovice limba * a rododentrón *, (obsahuje citral *, limonen *, linalool *), gurjunský balzám, vonné přísady *, vířená voda (citral může způsobit alergickou reakci); * Organicky pěstované / BIO Vhodné pro úsporné pračky.

Tip: 1,5L prostředku postačí na 21 praní 95kg prádla.

Certifikáty: ECO GARANTE, VEGAN SOCIETY, STOP-CLIMATE-CHANGE

Vůně
citronová, Mátová
Konzistence
tekutina
Problémy
pranie

29. 12. 2020, 22:02

Príjemná vôňa<br /><br /> Funkčnosť

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Kontaktujte nás!