Doprava ZDARMA nad 1100Kč

Sojová svíčka v kokosovém ořechu "Darjeeling Delight" We Love the Planet 190 g

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (2)Počet hvězdiček je 5 z 5
We Love the Planet

Oku lahodící doplněk do interiéru, ale také udržitelný, ekologický a mnohem zdravější než běžná svíčka. Zní to až příliš dobře, aby to byla pravda? Objevte We Love the Planet kokosové svíčky! Ekologická, ručně vyráběná a udržitelná, taková je sójová svíčka v kokosovém ořechu Darjeeling Delight. Kokosová svíčka má silnou kořeněnou vůni černého čaje Darjeeling, ale zároveň je obohacena o jemné svěží aroma rostliny Frangipani. Více info

Skladem 5 a více ks, odesíláme do 24 hodin
489 Kč
ks
Nevíte si s něčím rady? Náš odborník Vám poradí

Sojová svíčka v kokosovém ořechu "Darjeeling Delight" We Love the Planet 190 g

Ekologická, ručně vyráběná a udržitelná sójová svíčka v kokosovém ořechu, s kořeněnou vůní černého čaje Darjeeling a svěží vůní rostliny Frangipani. Šetrnost a laskavost k životnímu prostředí potvrzuje 100% biologická odbouratelnost a je pro Vás méně škodlivá než „normální“ svíčka. Navíc vydrží dvakrát déle, ne méně než 40 až 45 hodin.

Svíčka je vyrobena ze 100% sójového vosku a neobsahuje žádné chemikálie. Vosk se získává z ekologicky zodpovědných sójových plantáží v USA, díky čemuž výrobci nepřispívají k odlesňování amazonských pralesů. Knoty svíček jsou vyráběny z nebělené bavlny a kokosové slupky jsou sbírány z potravinářského průmyslu v Thajsku a opětovně využity jako nádoba na vosk.

Použití:

Při prvním použití je důležité nechat sójovou svíčku hořet minimálně 2-3 hodiny. Vrchní část se souvisle roztaví, díky čemuž se vosk rovnoměrně vypaluje a zaručí svíčce delší trvanlivost.

Složení:

100% čistý sójový vosk, přírodní vůně, nebělený bavlněný knot.

Sójový vosk - vyrobený ze sójových bobů - každoročně obnovitelný zdroj. Je netoxický, biologicky odbouratelný, šetrný k životnímu prostředí a snadno se čistí pomocí mýdla a teplé vody.

Vůně kořeněná, černý čaj Darjeeling