Doprava zdarma nad 1100Kč
Sójová svíčka v kokosovém ořechu Cool Coco We love the Planet 190 g
Sójová svíčka v kokosovém ořechu Cool Coco We love the Planet 190 g

Sójová svíčka v kokosovém ořechu "Cool Coco" We love the Planet 190 g

We Love the Planet

Ekologická, ručně vyrábaná a udržateľná sójová sviečka v kokosovom orechu, s krémovou exotickou vôňou kokosu. Více info

Skladem 5 a více ks, odesíláme do 24 hodin
489 Kč
ks
Nevíte si s něčím rady? Náš odborník Vám poradí

Sójová svíčka v kokosovém ořechu "Cool Coco" We love the Planet 190 g

Ekologická, ručně vyráběná a udržitelná sójová svíčka v kokosovém ořechu, s krémovou exotickou vůní kokosu. Šetrnost a laskavost k životnímu prostředí potvrzuje 100% biologická odbouratelnost a je pro Vás méně škodlivá než "normální" svíčka. Navíc vydrží dvakrát déle, ne méně než 40 až 45 hodin.

Svíčka je vyrobena ze 100% sójového vosku a neobsahuje žádné chemikálie. Vosk se získává z ekologicky zodpovědných sójových plantáží v USA, díky čemuž výrobci nepřispívají k odlesňování amazonských pralesů. Knoty svíček jsou vyráběny z nebělené bavlny a kokosové slupky jsou sbírány z potravinářského průmyslu v Thajsku a opětovně využity jako nádoba na vosk.

Použití:

Při prvním použití je důležité nechat sójovou svíčku hořet minimálně 2-3 hodiny. Vrchní část se souvisle roztaví, díky čemuž se vosk rovnoměrně vypaluje a zaručí svíčce delší trvanlivost.

Složení:

100% čistý sójový vosk, přírodní vůně, nebělený bavlněný knot.

Sójový vosk - vyrobený ze sójových bobů - každoročně obnovitelný zdroj. Je netoxický, biologicky odbouratelný, šetrný k životnímu prostředí a snadno se čistí pomocí mýdla a teplé vody.

Vůně kokosová