Doprava ZDARMA nad 1100Kč
Šípkový olej extra BIO SALOOS Naturcosmetics 20ml
Šípkový olej extra BIO SALOOS Naturcosmetics 20ml
Novinka Bio

Šípkový olej extra BIO SALOOS Naturcosmetics 20ml

SALOOS Naturcosmetics

Luxusní péče o zralou pleť v podobě bio šípkového oleje poskytne vaší pleti jen to nejlepší. Šípkový olej se postará nejen o jemné vrásky, ale také pigmentové skvrny, jizvičky po akné nebo chirurgickém zákroku a popáleniny. Zbavte se nedostatků pleti, které vám znepříjemňují život rychle a jednoduše. Regenerační šípkový olej se o vaši pokožku postará zdravým a hlavně šetrným způsobem. Více info

Skladem 1 - 5 ks, odesíláme do 24 hodin
216 Kč
ks
Nevíte si s něčím rady? Náš odborník Vám poradí

Šípkový olej extra BIO SALOOS Naturcosmetics 20ml

Speciální bio olej s vysokým obsahem karotenoidů pro luxusní péči o zralou pleť. Vynikající na vrásky, zhojené jizvy a popáleniny, skvěle hydratuje a vylepšuje zdravý vzhled pokožky. Díky šetrné extrakci má příjemnou šípkovou vůni a sytou barvu, která zvýrazňuje a sjednocuje barevný tón pleti.

Obsahuje mastné kyseliny, které podporují stavbu buněk, vitamíny aktivně podporující tvorbu kolagenu a vyšší podíl karotenoidů bojujících s pigmentovými skvrnami. Pokožku zanechává sametově hebkou.

Obsažené karotenoidy dodávají oleji typické sytě oranžové zabarvení, díky kterému se pleť zároveň i velmi jemně tónuje a sjednocuje její přirozený odstín. Tónování pleti je velmi jemné.

Vlastnosti šípkového oleje:

  • účinný na jemné vrásky,
  • zesvětluje pigmentové skvrny,
  • na zhojené jizvy či popáleniny,
  • vhodný pro všechny typy pleti - zejména zralá, citlivá až problematická

Extrakce CO2 dosahuje vyšší čistoty extraktů – hlavně zbavuje extrakt případných těžkých kovů obsažených v surovině a herbicidů a pesticidů používaných často při pěstování. Extrakt takové látky neobsahuje, protože nejsou v CO2 rozpustné. Extrakce CO2 probíhá při nižších a stabilních teplotách většinou při teplotách do 50 °C, zatímco při lisování za studena lze dosáhnout nízké teploty jen v počáteční fázi lisování – následně se teploty vlivem tření a tlaku zvyšují.

Použití

Několik kapek oleje vmasírujte do předem vyčištěné a navlhčené pokožky. Olej můžete použít pro běžnou denní a noční aplikaci namísto krému, zda séra nebo se může ředit s jinými oleji. Vhodný pro pleť i pokožku celého těla.

Čistý přírodní bioprodukt bez konzervačních a syntetických vonných látek.

Složení

100% bio šípkový olej extrahovaný pomocí CO2.

Typ pokožky normální, smíšená, mastná, suchá, citlivá, zralá, problematická
Konzistence olej
Pro části těla tvář, tělo