Novinka

0432

Certifikáty

Na sklade

238 czk s DPH

ks

Šampon s obsahem česneku a chininu na podporu růstu vlasů. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Šampon s extraktem česneku a chininu Milva 200 ml

Kombinace česneku a chininu podporuje růst vlasů a zároveň zastavuje jejich vypadávání. Upevňuje kořínky vlasů do pokožky, zpevňuje vlasové vlákno, čímž jsou vlasy silnější, objemnější a samozřejmě hezčí. Samotná struktura vlasů se, při pravidelném používání, zlepšuje. Výtažek z česneku pomáhá zbavovat vlasy škodlivých toxinů z pokožky vlasů a zároveň zlepšuje jejich zdraví.

Česnek:

Česnek je po dlouhá staletí známý svými blahodárnými účinky na zdraví. V dnešnejdobe už známe různé metody k získání extraktu z česneku a přitom ho zbavit jeho přirozené vůně.

Česnek je zejména přírodní antibiotikum. Zneškodňuje mikrobacily a bakterie ve vlasové pokožce, čímž úspěšně bojujeproti lupům, sporiáze a seboroické dematitíde.

Je bohatým zdrojem vitaminu C - ten podporuje růst vlasů a tvorbu kolagenu. Selen zároveň stimuluje cirkulaci krve a vyživuje vlasové folikuly.

Šampon zabraňuje ucpávání pórů, napomáhá k dosažení celkového zlepšení vlasové pokožky a probouzí vlasové folikuly. Zároveň pomáhá v boji proti alopecii.

Chinin:

Chinin ma podobu bílé práškovité hmoty, která se získává z kůry chinovníku. Je skvělým pomocníkem v boji proti různým vlasovým problémům. Podporuje totiž tvorbu vlásečnic a mikrocirkulaci krve. Tím pádem vyživuje vlasový folikul, čímž se vlas stává silnějším, zdravějším a odolnějším. Chinin skvěle bojuje proti vypadávání vlasů, posiluje jejich strukturu, prodlužuje růstovou fázi a v neposlední řadě podporuje jejich růst.

Je mimořádně účinný zejména v období hormonální nerovnováhy či ve stresovém období.

Použití:

Na mokré vlasy naneste 8-10 ml šampónu. Jemně vmasírujte, dokud šampon nezpění a důkladně opláchněte.


Uchovávejte v originálním obalu při teplotě 5-25 ° C na místech mimo dosah dětí.

Tento produkt obsahuje přírodní SLS, vyrobený na rostlinné bázi. Spolu přírodní složky: 99,3% Tento produkt nebyl testován na zvířatech.

Složení: 

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Glycerin, Allium Sativum, Parfum, Citrid Acid, Quinine HCI dihydrate, Phenoxyethanol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Cl 17200 

Kontaktujte nás!

Alternativní produkty 16