doprava zdarma

Bio

602

Certifikáty

Na sklade

1079 czk s DPH

ks

100% organický růžový olej vyrobený z bulharské růže Rosa Damascena parní destilací. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Růžový olej 100% bio Alteya - Tradiční balení 1 ml

Organický bulharský růžový olej se pyšní jednou z nejvzácnějších a nejzřetelnějších vůní. Růžový olej se díky svému komplexnímu molekulárnímu složení, léčebným, terapeutickým a zkrášlující vlastnostem, jakož i jedinečné vrstvené vůni využívá při výrobě kosmetiky a parfémů.

Esenciální růžový olej Alteya je certifikován podle přísných standardů USDA, National Organic Programme. Růže použité na výrobu oleje jsou organické a pěstují se bez použití pesticidů, herbicidů nebo jiných škodlivých přísad.

Využití organického růžového oleje:

Bulharská růže Otto je známá svými afrodiziakálními, antidepresivními, antiseptickými, uvolňujícími a stahujícími účinky. Růžový olej vytváří pocit klidu a pohody. Má také antivirové, utišující, tonizující účinky a funguje také jako regulátor chuti k jídlu. Olej z růží se často používá k léčbě kožních problémů, astmatu, kašle, deprese, bolesti hlavy a nespavosti. Organický růžový olej Altey je také považován za velmi bezpečný při vnějším lokálním použití.

Aromaterapie

Po staletí je známo, že růžový olej příznivě působí na srdce. Odbourává melancholickou náladu, podporuje celkovou harmonii a je jedním z nejsilnějších přirozených afrodiziak. Výborně se toleruje s téměř všemi oleji a pomáhá dosáhnout vnitřní emocionální rovnováhu. Přidejte několik kapek do masážního oleje, teplé koupele, oblíbeného krému nebo olejové aromalampy a zažijte omlazující sílu bulharské růže.

Parfémy:

Růže je symbolem lásky a krásy a růžový olej je jedním z nejcennějších terapeutických parfémů. Jako jeden z nejdražších a nejvzácnějších olejů je růžový olej známý svými afrodiziakálními a povznášejícími vlastnostmi. Vytváří perfektní směs s jasmínem, santalovým dřevem, neroli, ylang-ylangem, heřmánkem a pelargónií. Při přípravě rychlého růžového parfému smíchejte několik kapek růžového oleje s jojobovým olejem (1: 6).

Kosmetika:

Díky bohatému molekulárnímu složení růžového oleje je jedním z nejprospěšnějších éterických olejů pro produkty osobní a pleťové péče. Bulharský růžový olej má silné hojivé, obnovující a protistárnoucí vlastnosti ve vysoce koncentrované formě. Přidejte jej do jakéhokoli hydratačního prostředku (krém nebo mléko) na omlazení pokožky a zlepšení struktury.

Růžový olej 100% Bio Alteya je certifikovaný jako bio produkt.
Vyrobeno z 100% organických složek ověřených Ceres GmbH (USDA NOP)


Ocenění a certifikáty:

  • UNaTrue Certified Organic
  • Vegan (Veganské  - čistě rostlinná strava bez živočišných produktů)
  • No Animal Testing (Bez testovaní na zvířatech), 
  • Non-GMO (Bez geneticky modifikovaných látek), 
  • Gluten-free (neobsahují lepek)
Alteya organics

Alteya organics

12. 08. 2017

Alteya Organics

Alteya organics je výrobce certikované bio kosmetiky. Všechny výrobky jsou certifikovány v Americe světoznámým certifikátem USDA. Mnohokrát produkty Alteya Organics vyhrály mezinárodní ocenění od bio kosmetických časopisů a organizací.

Ocenění a certifikáty:

  • UNaTrue Certified Organic USDA
  • Vegan (veganské - čistě rostlinné produkty bez živočišných produktů)
  • No Animal Testing (bez testování na zvířatech),
  • Non-GMO (bez GMO - geneticky modifikovaných látek)
  • Gluten-free (bezlepkové - neobsahují lepek)

Kontaktujte nás!