0136

Certifikáty

Na sklade

333 czk s DPH

ks

Probiotické pleťové sérum SPF 20 dodá vaší pleti maximální množství vysoce účinných, koncentrovaných a aktivních látek a zároveň ji ochraňuje před nepříznivým vlivem slunečního záření. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Probiotické pleťové sérum SPF20 35 ml Yogurt of Bulgaria

Účinně bojuje proti známkám stárnutí pleti vlivem slunečního záření. Vaše pleť bude sametově-hedvábně jemná, vyhlazená a vyživená. Jogurtová probiotika, přírodní bulharský růžový olej, kreatin a kyselina hyaluronová zabezpečují ochranu, výživu a hydrataci pleti a současně zachovávají její mladistvý vzhled a svěžest. Jogurtová probiotika jsou syntetizována ze živých bakteriálních buněk "Lactobacillus bulgaricus", které se izolují nejmodernějšími technologickými postupy. Mají schopnost úžasné regenerace tkání a stimulace metabolických procesů pleti. Bulharský růžový olej zaručuje intenzivní vyživující a povzbuzující efekt.

Pleťové sérum:

  • poskytuje optimální UVA ochranu - PA +++,
  • efektivně neutralizuje volné radikály,
  • slouží jako prevence před nežádoucí pigmentací.


Probiotické pleťové sérum je klinicky testované, je výborné a vhodné pro každou pleť, zvlášť pro suchou, citlivou až velmi suchou a velmi citlivou.

Neobsahuje PARABENY ani agresivní konzervační látky.

Použití:

Sérum aplikujte na očištěnou a vysušenou pokožku obličeje a rozetřete lehkými masážními pohyby až do úplného vstřebání. Může být použit spolu s Vaší denní péčí.

Yogurt of Bulgaria

Yogurt of Bulgaria

16. 08. 2017

Probiotická kosmetika (lactobacillus bulgaricus) s růžovým olejem vhodná na všechny typy pleti ale zejména na citlivou a problematickou pleť.

Kosmetika "YOGHURT OF BULGARIA" je probiotická kosmetika, vyvinutá pro dosažení maximálních blahodárných účinků, zejména na citlivou pleť a celou pokožku, protože obsahuje vysokou koncentraci probiotických (jogurtových) kultur bakterie "Lactobacillus Bulgaricus", přírodní bulharský růžový olej, jiné přírodní oleje a vitamíny. Použití jedinečné kombinace přírodních složek poskytuje expertní péči a obnovu přirozenou krásu, vitalitu, zdraví pleti a celé pokožky.

Kosmetika je klinicky testována.

Kontaktujte nás!

Alternativní produkty 3