(1)

Bio

0811

Certifikáty

Na sklade

499 czk s DPH

ks

Inovativní krémová tyčinka s vysoce účinným ochranným faktorem SPF 45+ pro jemnou dětskou pokožku. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Opalovací krém v tyčince pro děti Baby & Family SPF 45+ WoodenSpoon 60 ml

Připravujete se na horké letní dny zalité sluncem? S inovativním produktem od firmy WoodenSpoon budou Vaše přípravy zahájeny jediným kliknutím.

Tyčinkový opalovací krém, nazývaný také "ON GO" je skutečnou inovací na trhu s opalovacími krémy. Mohou ho používat jako děti tak i dospělí, protože neobsahuje žádné alergeny, které by mohly ublížit Vaší či pokožce Vašeho děťátka. Svou kompaktností a velmi jednoduchým použitím dokáže nahradit nepraktické láhve s opalovacími krémy, které je někdy obtížné vecpat do kabelky.
Obsah tyčinky je vysoce koncentrovaný, proto je mimořádně účinný již po první aplikací. Kromě toho, obal tohoto malého zázraku je vyroben ze 100% papírového obalu, což ho dělá ještě navíc šetrným k naší přírodě.

Použití:

Spodek nádobky vytiskněte směrem nahoru. Následně naneste přímo na obličej a tělo. Vrstvu nanášejte souvisle a snažte se nevynechat citlivá místa, jako jsou špička nosu, uši, krk, ramena.

složení:

Nano nanoxid zinečnatý 20% (oxid zinečnatý); kakaové osivo *; Butyrospermum Parkii Butter *; kokosový olej *; včelí vosk *; vitamín E
* Nepoužívejte v případě alergií

Vyhněte se kontaktu s očima!

Opalovací tyčinkovitý krém je certifikován jako bio produkt.

Certifikáty: Soil Association Organic, Not tested on animals

Produkt neobsahuje žádné alergeny, dráždivé složky, ropné složky ani jiné sporné a potenciálně škodlivé látky.

100% přírodní produkt

Kontaktujte nás!

Alternativní produkty 3