https://www.bioruze.cz/news/halloweenska-soutez-doprava-zdarma

Bio

0118

Certifikáty

Není skladem

81 czk s DPH

ks

Bylinný čaj na posílení imunity, který Vám dodá sílu a vitalitu nejen v zimních měsících. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Mursalský čaj z Ránhoja horského 22 g

Bylinný čaj z rostliny Ránhoj horský (Sideritis scardica Griseb). Roste pouze na určitých místech pohoří Rodopi (Bulharsko). Pochází z oblasti přirozeného výskytu z okolí vesničky Trigrad v Bulharsku (lokalita Durduga - Mursalica) ve výšce 1500 m n.m, z ekologicky čisté země.

Mursalský čaj má unikátní chuť a obsahuje stopové prvky a minerály (např. Na, K, Zn, Mg, P, Si, Al, Fe, Cu, selen, éterické oleje, fenoly).

Neobsahuje tein a proto se může konzumovat ve větším množství.

Z historického hlediska je bylinný čaj od pradávna využíván zejména v oblasti ostrova Rhodos. Právě lidé pocházející z této lokality jsou známí svou dlouhověkostí a vitalitou. Avšak nejen tyto vlastnosti nabyly pravidelnou konzumací Ránhoja horského. Ten jim zároveň dodává sílu, vysokou dávku vitamínu B12, bojuje proti škodlivým mikrobům a zánětem. Redukuje krevní tlak, čímž předchází infarktu či mrtvici. Chrání buňky těla před vznikem rakoviny.

Bylo vědecky dokázáno, že čaj je skvělým antioxidantem, což znamená, že doslova čistí tělo. Obsahuje železo, měď, kobalt, zinek, draslík, magnézium, sodík a mnohé jiné minerály. Má vysoký obsah flavonoidů, které nejúčinněji bojují právě proti zmíněným mikrobům a mají antioxidační efekt. Zároveň obsahuje tanin a esenciální oleje.

Lékař čaj doporučují při léčbě dýchací soustavy (kašel, bronchitida, zápal plic, průdušek, průdušnic) a močového systému. Je efektivním lékem v boji proti prostatě, léčí játra a uvolňuje žalúdomod křečí.

Způsob přípravy:

Jedno stéblo čaje vložte do čajníku a převařte přibližně 5 minut, dokud se voda nezbarví do zlatova. Čaj můžete podávat ihned, s medem nebo bez.

Kontaktujte nás!