doprava zdarma

411

Certifikáty

Na sklade

294 czk s DPH

ks

Přírodní složky, které obsahuje kávový olej Ikarov, stimulují obnovu pokožky a tím viditelně zastavují její stárnutí. Olej za studena lisovaný. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Kávový olej 100% 30ml Ikarov

je získáván z pražených zrn Kávovníku arabského (Coffea Arabica) rozšířeného do celého světa původně z oblastí Etiopie. Má hnědou barvu a charakteristickou vůni kávy.

Esenciální mastné kyseliny, vitamin E, fytosteroly, antioxidanty, které obsahuje kávový olej Ikar, způsobují stimulaci kolagenu a elastinu v pokožce a tím viditelně zastavují její stárnutí. Pokožka tím vypadá mladší a zdravější.

S rostoucí popularitou kávový olej stále častěji a častěji nachází své umístění v kosmetickém průmyslu. Využívá se hlavně proti vráskám, na odstranění kruhů a váčků kolem očí. Bohaté a různorodé složení kávového oleje chrání před slunečními paprsky a fotostárnutím. Skvrny na pokožce, způsobené sluncem jsou také ovlivňovány kávovým olejem.

Kávový olej Ikarov se může aplikovat na každý typ pokožky před nebo místo krému. Výborně se roztírá po pokožce, a proto je možné jej použít i jako masážní olej. Několik kapek oleje přidaných do tělového mléka, krému na obličej, masážních balzámů a olejů, vlasové kosmetiky nebo do krému na opalování bude působit osvěživě a povzbudivě na vaše smysly, kůži i náladu. Kávový olej je vynikající po holení, změkčuje a zklidňuje kůži ve spojení s ochranou a příjemnou vůní.

Vitamín E - tokoferol, ovlivňuje tvorbu červených krvinek a podílí se na obnově tkání a svalů.

Esenciální mastné kyseliny - linolová (omega 6) a linolenová (omega 3) - mají velký význam pro své protizánětlivé vlastnosti. Nezapomínejte, že esenciální mastné kyseliny si naše tělo nedokáže vytvářet samo.

Fytosteroly - je jim přisuzován celkový pozitivní účinek na zdraví, zejména ve spojení s problémy s cholestelorom

Výroba:

Olej je za studena lisovaný.

Ikarov

Ikarov

15. 08. 2017

Ikarov

Přírodní výrobce olejů a kvalitní 100% naturální kosmetiky.

Kontaktujte nás!

Alternativní produkty 5