(1)

Akcia - 38% Výpredaj

0410

Certifikáty

Na sklade

115 czk s DPH

185 czk

70 czk s DPH (38%)

ks

Je to jeden z nejstabilnějších tuhých tuků známých s hladkou texturou a lákavou aroma.| Olej za studena lisovaný. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Kakaový olej 100% 60ml Ikarov

Kakaový olej se extrahuje z kakaových bobů a je přirozeně tuhé při teplotách nižších než 35 ° C. Je to jeden z nejstabilnějších tuhých tuků známých s hladkou texturou a lákavou aroma. Obsahuje velké množství nasycených tuků a přírodních antioxidantů, protože kakaové boby jsou bohaté na polyfenoly a flavonoidy.

Kakaové olej je plně kompatibilní s lidskou pokožkou, takže je velmi snadno přijatelné pro všechny typy pleti všech věkových kategorií. Používá se nejjednodušším způsobem: kousek másla se třením aplikuje přímo do kůže, kde se taví a absorbuje se aniž by olej.
 Kakaové máslo je skvělé pro ochranu odhalených částí těla v zimě, je užitečné proti jakýmkoli agresivním vlivům životního prostředí - od silného větru po znečištěný městský vzduch. Čím citlivější je vaše pokožka, tím lépe oceníte nádherné vlastnosti tohoto oleje nebo výrobků, které ho obsahují.


Tento olej pomáhá získat zdravé a rovnoměrné opálení na slunci. Zvyšuje odolnost pokožky před spálením a je kompatibilní se všemi výrobky proti slunečnímu záření.
Kakaový olej je obzvláště vhodný pro suchou a citlivou pokožku - hydratuje hluboko a vytváří pokožku hladkou a měkkou a obnovuje její přirozenou lesk.

Výroba:

Olej je za studena lisovaný.

Ikarov

Ikarov

15. 08. 2017

Ikarov

Přírodní výrobce olejů a kvalitní 100% naturální kosmetiky.

Kontaktujte nás!