(1)

Akcia - 10%

802

Certifikáty

Na sklade

1179 czk s DPH

1310 czk

131 czk s DPH (10%)

ks

Třísložkový výživový doplněk s obsahem 100% čistého Bio-Aktivního mořského kolagenu. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Inca Collagen - 30x3 g

Inca Collagen je bez obsahu jakýchkoliv přísad nebo příchutí. Jedná se o prášek rozpustný v tekutině, kterou je možné bez problémů vypít. IncaCollagen se ve vodě okamžitě rozpustí a vytváří tak spirálovitý efekt, ve kterém lze sledovat jeho Bio-Aktivní strukturu. Při rozpouštění nevytváří problémové hrudky a nezanechává žádné přebytky. IncaCollagen je výjimečný kolagen, který ovlivňuje buněčnou obnovu a regeneraci kolagenových vláken.

Ne nadarmo se o kolagenu mluví jako o zázračné bílkovině mládí. Dokáže tělu vrátit to, co věkem ztratilo, ulevit od bolesti kloubů, či výrazně zredukovat vrásky.Díky své stavbě a vysoké koncetraci tří typů kolagenu zajišťuje pokožce, vlasům, nehtům, kloubem a chrupavkám optimální stupeň výživy.

Bio-Aktivní kolagen představuje jeden z největších vynálezů světové biochemie. Jeho jedinečnost je v tom, že si zachovává i po jeho zpracování strukturu trojité šroubovice, tzv. helissy, která je typická pouze pro bílkoviny živých organizmov.Je charakteristický i excelentní biologickou dostupností, takže se rychle vstřebává a je po jeho užití schopný procházet přes trávicí trakt v nezměněné podobě! Jednoduše řečeno, "živý" kolagen je nejvíce podobný lidskému kolagenu a naše tělo s ním dokáže pracovat jako s vlastním. Použije ho tam, kde ho třeba doplnit a je dokonce stimulovány, aby si svůj vlastní kolagen začalo znovu vyrábět.

IncaCollagen je vhodný pro muže i ženy každého věku (18+), kteří nadměrně zatěžují klouby (sportovci, manuálně pracující), kteří mají problém s pohyblivostí (senioři, lidé postižení různými onemocněními pohybového aparátu). Je vhodný i pro kojící ženy.

Použití:

Doporučené dávkování: 1 sáček (3 g) 1 × denně. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit.

Užívání:

Jedno balení odpovídá měsíční dávce, která je vhodná pro krátkodobé dosažení výsledků i dlouhodobé péče o tělo. Doporučená je tříměsíční zahajovací kúra na denní bázi. Po tříměsíční kúře je možné přípravek nadále užívat denně nebo si můžete zvolit vlastní režim.

Upozornění:

IncaCollagen je výživový doplněk a nesmí se používat jako náhrada pestré stravy! Není vhodný pro děti a těhotné ženy. Ukládejte mimo dosah malých dětí! Uchovávejte na suchém a tmavém místě při teplotě +4 až + 25 ° C, chraňte před vlhkem, přímým slunečním zářením a sálavým teplem.

14. 05. 2019, 12:59

lepsia plet, vlasy, nechty<br /><br />

ziadne

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Kontaktujte nás!