Doprava ZDARMA nad 1100Kč
Hořčíkový olej SALOOS Naturcosmetics 50ml
Hořčíkový olej SALOOS Naturcosmetics 50ml
Novinka Bio

Hořčíkový olej SALOOS Naturcosmetics 50ml

SALOOS Naturcosmetics

Hořčíkový olej, díky jednoduché aplikaci prostřednictvím spreje a rychlému nástupu účinku, dokáže zmírnit únavu a bolest vašich svalů. Pokud potřebujete svému organismu dodat extra rychlou dávku hořčíku, pak je hořčíkový olej ve spreji od SALOOSu ta nejlepší volba. A jelikož je hořčík minerál, který působí na optimální fungování nervové a svalové soustavy, pomůže vám nejen při fyzické ale i psychické zátěži! Více info

Skladem 1 - 5 ks, odesíláme do 24 hodin
222 Kč
ks
Nevíte si s něčím rady? Náš odborník Vám poradí

Hořčíkový olej SALOOS Naturcosmetics 50ml

Hořčíkový olej (Magnéziový olej) z přírodního zdroje mořského dna Zechstein je určen k dermální aplikaci na pokožku. Olej je vhodný pro namáhané části pokožky těla nad velkými klouby. Kosmetická masáž pozitivně přispívá ke snížení únavy a vyčerpání.

Hořčík je klíčový pro normální funkci svalů, produkci energie a schopnost těla detoxikovat. Reguluje přenos podnětů do svalů a nervů, čímž podporuje bezproblémové fungování celého svalového aparátu. Čistý přírodní produkt. Bez konzervačních a syntetických vonných látek

Přijímání hořčíku přes kůži je mnohem efektivnější a rychlejší než potravou, případně výživovými doplňky. Vtíráním oleje do pokožky se nemůžete předávkovat, tělo si vždy vezme tolik, kolik potřebuje a hořčík se jednoduše dostane na ta správná místa.

Použití

Na vybrané části těla naneste ráno a večer 5 – 20 střiků podle potřeby a lehce vmasírujte do pokožky. Nechte vstřebat. Po aplikaci se může objevit jemné brnění pokožky či zarudnutí, které je přechodné.

Upozornění

Přípravek je vhodný k používání iv období těhotenství a kojení. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte v oblasti očí, na čerstvě oholené oblasti či poraněnou pokožku.

Složení

Aqua, Magnesium Chloride, Sodium Chloride, Potasium Chloride, Magnesium Suplhate, Calcium Chloride

Typ pokožky normální, smíšená, mastná, suchá, citlivá, zralá, problematická
Konzistence olej
Pro části těla tvář, tělo